Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostani középiskolákban még...

Mostani középiskolákban még folynak a szívatások? ( pl: odajön valaki és akkor csináld ezt meg azt ha nem akkor baj lesz stb. ) Most fogok felvételizni és nemtom mire számítsak.

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de egy normális iskolában elviselhető keretek között történik, egyszer, és nem folyamatosan.

De inkább a kollégiumban jellemző.

2009. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A mi sulinkban van gólyaszivatás, de csakis a gólyabál napján, és akkor is normális határokon belül. Sajnos.
2009. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1999-ben mentem középiskolába (tehát majdnem 10 éve), és abban a suliban csak a gólyabál napján ott a gólyabálon volt valami, és azon kívül semmi. Szerintem ez a suli diákközösségétől függ.
2009. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez nagyban függ a középiskolán is. Maga a középsuli elég tág fogalom, amibe beleférnek azok a szakközepek is, ahová minden hülyét felvesznek, meg az elitgimik is, ahová értelmes, az időt nem egymás szívatásával töltő fiatalok járnak.
2009. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. hsz. Kikérem magamnak a szakközepesek nevében, már bocs, egy gimi semmivel se elitebb... Szakközépben végeztem kitűnő érettségivel nyelvvizsgával, ECDL-el, a legjobb tanáraim voltak, nem éppen az a suli, ahova "minden hülyét" felvesznek. Pusztán annyi a különbség, hogy a szakközép ad egy irányvonalat valamelyik szakterület felé (közgáz, informatika... stb.), míg a gimik közül nem mindegyik.
2009. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz olyan sulit találni, ahol nincs gólyabál (: Szinte mindenhol van.. de ne félj, nem vészesek a szivatások. Általában ki van jelölve egy tanár, aki átnézi a felírt szivatásokat, és kihúzza azokat, amik nem lennének már elfogadhatóak. Meg amúgy is ez egy délután program, kényszeríteni nem tudnak, hogy ne menj :P

Szal nem kell parázni :DD

2009. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszolónak: elnézésedet kérem, ha megbántottalak. Egyébként ha egy kicsit figyelmesebben olvasol, akkor láthatod, hogy nem minden szakközépiskolát degradáltam le, hanem azt írtam, hogy vannak olyan szakközepek is, ahová minden hülyét felvesznek. Ezt tapasztalatból tudom, mert tanítottam olyan helyen, ahová gyógypedagógiai végzettség sem ártott volna. Természetesen vannak nagyon színvonalas szakközépiskolák is, kiváló gyerekanyaggal.
2009. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!