Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a cigány...

Mit csináljak, hogy a cigány osztálytársaim ne zaklassanak állandóan?

Figyelt kérdés

Már nagyon nembírom,nemtudok figyelni az órákon mert állandóan zaklatnak,ez megis látszik a jegyeimen.A szünetektől egyenesen rettegek,mert olyankor már a tanár sincs ott ,hogy rájukszoljon.Van,hogy nem is megyek iskolába,legalább aznap se zaklatnak,aláznak.(már többször meg is vertek)


14/F.


2010. dec. 8. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj jól, hogy másik, esetleg jobb suliba mehess.
2010. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanároknak kell szólni vagy a rendőrségnek.
2010. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy?

Am meg kezdj el azon agyalni h félév után el tud jönni onnan.

Meg feltéve ha engedik muterodék.

18/F

2010. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%
jelentsd fel őket, ha ezt nem teszed meg akkor még jobban el fognak fajulni a dolgok, mert látják hogy veled bármit meg lehet tenni következmények nélkül. Szerintem a tanároknak,igazgatónak fölösleges szólnod ők úgysem tudank rájuk hatni csak még jobban magadraharagítod a cigókat de hidd el ha feljelented őket a rendőrségen úgy befenyítik őket, hogy a közeledbe sem mernek menni.
2010. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Apámnak szoltam,ő elbeszélgetett velük,tényleg normálisan.De a cigányok családja lejött és úgy megverték aput,hogy 5napig korházba volt.Feljelentettük őket de mondta a rendőr is,hogy semmitt nemfognak kapni érte.
2010. dec. 8. 23:01
 6/12 A kérdező kommentje:
Átkérethetném magam mnásik osztályba ,de ott is ugyanolyan kegyetlen cigányok vannak.De nem csak az én és mi életünket,hanem az egész falu életét pokollá teszik az ottani cigányok.Áruljuk a házunkat az értéke kb 20millio ft de a környék miatt nemtudjuk eladni 3,5millióért se.
2010. dec. 8. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Láttad már Az osztály című filmet...? Na, azért úgy véletlenül se, meg csak kicsit hasonlít, csak eszembe jutott :S Szerintem a tanárokkal kellene beszélni. Nincs ügyeletes tanár a folyosón? Kár, hogy ilyen a helyzet ebben az országban.
2010. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tika88 ***** válasza:

Legyel kemeny, soha nem mitasd h felsz, soha ne add meg egy azt amit akarnak (foleg egy ciganynak), ha el akarjak baszni a kedvedet ne mutasd h sikerult, ha kernek 500 forintot adjal 100 at. Soha ne arulkodj rolluk foleg tanarok elott.

Tanulj otthon, na nem hagyjak h figyelj kersd meg a tanart ora utan s kerjel jegyzetet vagy Konyvcimet.


Hirtelen ilyen formaba kell nekiindulni, en is azt mondanam h szedd ossze a haveraidat s veresd szer oket de nem eri meg.

Tudod miert nem? Mert te sokkal inteligensebb vagy mint ok. Ha visszavagsz majd nekik azt esszeruen kell tenned.

Ne hagyd h egy ilyen elbassza a kedvedet, legyenek celjaid, sportolj minden nap. Es soha meg ne forduljon a fejedbe h valamire nem vagy kepes...

2010. dec. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Velem is ez van:SFolyton piszkálnak,csúfolnak,papírral dobálnak.Én ezt a "védelmi eljársást" alkalmazom ellenük:az osztály tőlük legtávolabb eső részére ülök,mindig a barátnőim társaságában vagyok.Mindig nagy társasággal mutatkozz,remélhetőleg elkerülnek majd.Verekedésbe SOHA ne bonyolódj velük,mert ha még nyersz is a "kis" családjuk majd jól helyre rak.
2010. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én a helyedbe eljárnék önvédelemre vagy legalább olyan mozdulatokat lesnék el nagyobb harcművészetektől amivel nagyon nagy fájdalmat tudsz okozni nekik!! megtaposnám az összeset így volt nekem is elmondom h egész kiskoróm óta járok edzésekre meg stb . Kyokushin 5.-es koromig folyton cseszlettek meg minden de aztán meguntam és 7et vertem el úgy h egyiknek eltört az alkarja azt se szándékosan csak nagyon felidegesítettek és ilyenkor olyat csinál az ember amit nem szeretne!! A helyedbe egyesével elkapnám őket ha már képzettnem vagy akkor tedd azt!!
2011. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!