Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Romák vajon mit szolnának...

A Romák vajon mit szolnának hozzá ha a Magyarok is ugyanúgy zaklatnák őket ahogy ők a Magyarokat?

Figyelt kérdés
Ha beléjük kötnénk az utcán,lehúznánk őkett pénzzel,cigivel,vagy néha-néha meg is vernénk őkett.
2010. dec. 9. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha lesüllyedsz a szintjükre, legyőznek a rutinjukkal. De ha megpróbálod és túléled, akkor kérlek számolj be a tapasztalataidról.
2010. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Már megint ez a fszom általánosítás. Engem meg a hülye punkok szoktak lehúzni a debreceni nagytemplomnál, na? Sőt, 2 magyar! ismerősöm 40koszos ezer forintért összevert engem, meg 2 haveromat, a barátnőm szeme láttára, ha jön a kérdés, hogy sikerült 2embernek 3ónkat a válasz egyikőnk 15éves volt:D őkmeg 22, nameg ránkuszította a nagytestü kutyáját is. tehát ne tégy ilyet
2010. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ma már néhány magyar elől is át kell menni az utca másik oldalára. Punkok, skinheadek nem csak a zsidókra és a romákra kötnek rá. Aztán politikai nézetek miatt is képesek egyesek megverni a másikat.


Különben a cigányok már érzik milyen az, ha zaklatva vannak. Párat ugye lelőttek az elmúlt években, arról nem is beszélve, hogy boltban megy utánuk az eladó, ha jelentkeznek a Teszkóba dolgozni, elzavarják őket stb...

2010. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

azonnal elkezdenének visítani a jellegzetes orrhangjukon, rohannának a képviselőjükhöz, "rászistáfásísztáznának" és velük lenne tele a média. Aki zaklatta őket, azt azonnal "példás

módon" elítélnék évekre. Nem úgy, mint őket, behajthatatlan pénzbírságra vagy max. felfüggesztettre pl. gyilkosságért!

2010. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dag ***** válasza:
32%

Nálunk anyám magyar, apám roma!

Kicsit barna bőrűre sikerültem. amire jól rá is fáztam, mert mindenhol ferdébb szemmel néznek rám, nem mintha lenne okuk! pl szerettem volna most járni dobolni, van itt egy ember aki ezt tanítja, és amikor rá tértem hogy szeretnék nála tanulni ezt mondta: "Sajnálom megtelt a csoport! Talán majd egyszer" Rá 10 percre elmentem az ajtó előtt és hallottam hogy egy kollégájának ezt mondta: "Cigányokat nem vállalok arra vannak itt elegen!"

Erről enyit! Millió ilyen dolgot most fel tudnék hozni!

Romának lenni nagyon nehéz ebben a világban, és hiába mondják ha normális akkor tisztelve van!! Nincs!!!!!!!!

A roma az roma marad! Egy romának nagyon sokat le kell tennie!

Én most is 2 munkahelyen melózok meg még mellette tanulok!

Az eredeti szakmám az webdesigner! Csak abban sem vettek fel sehová!

2010. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15:10es

Elhiszem és megértelek.De azt biztos te is elismered,hogy a cigányokkal az egész országban annyi baj van,hogy azt a pár normálisabatt nem lehet már miattuk tisztelni.


(olyan kevés a normális cigány,hogy ez a fogalom már nem is létezik)

2010. dec. 9. 15:51
 7/14 dag ***** válasza:
100%

15:51

Egyet értek veled, mert ő végettük nem tud a normálisabb érvényesülni! Utálom az olyanokat én!

2010. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dag ***** válasza:

is


bocsesz ez lemaradt!:D

2010. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Kedves félroma barátom, talán nem is a bőröd színe irritál egyeseket, hanem a tájszólásod, nyelvezeted. Egyes külhoni magyarokkal is ugyanez a probléma.
2010. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dag ***** válasza:
56%

17:23

Nincsenek tájszólásaim, rendesen beszélek!

2010. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!