Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok ember előtt előadni?!

Sok ember előtt előadni?!

Figyelt kérdés

Valamiért nem megy az, hogy sok (kevesebb) ember előtt előadjak, kiálljak valakik elé. Ha van egy ilyen feladat, inkább megpróbálom kikerülni, minthogy ezt meg kelljen csinálnom.

Vannak hasonló cipőben járók, akiknek ezt sikerült leküzdeni? Hogyan?

Ötletek, tippek, hogy ezen hogy lehet felülkerekedni?!


2010. dec. 11. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én világéletemben ilyen voltam, a mai napig nem szeretek kiállni az emberek elé.

Az segített, hogy elkezdtem zenélni. Hetente-kéthetente színpadra kellett állni, nem volt mese. Idővel egyszerűen megszoktam a helyzetet. Kb. úgy vagyok vele, mint a mosogatással: azt sem szeretem, de meg kell csinálni.

Szóval szerezz némi színpadi gyakorlatot, akár az is jó, ha taktikát váltasz és direkt keresed ezeket a feladatokat, nem kerülöd őket. Persze az elején elég vacak érzés lesz, de aztán belejössz.

Az, hogy tudj beszélni emberek előtt, kvázi el tudd adni magad, elengedhetetlen, pl. sokszor az embernek az állása múlik rajta. Szóval ne dugd a homokba a fejed, hanem csináld, bele fogsz jönni :)

2010. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!