Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálunk miért nem divat, hogy...

Nálunk miért nem divat, hogy fiúkra lehet licitálni, és X időre akkor megkapja a lány?

Figyelt kérdés

Egy csomó (főleg amerikai) filmben lehet látni, hogy akár egyetemi bulin, akár más összejövetelen a fiúkra sikongatnak a lányok, valami adománygyűjtés címén licitálnak a srácokra, aztán akkor éjfélig övé.


Nálunk ez miért nem divat??


Tök izgi lenne sztem ...


(és vajon, akkor éjfélig mindent lehet a sráccal? :-XD)


2010. dec. 14. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert baromság.
2010. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez fordítva működik: a pasi fizet a nőnek, és cserébe kap másfél órát.
2010. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dehogy baromság, tök állat sztem :-) csajszi haza visz, aztán lesz ami lesz .... jó persze a magyar lányok gátlásosabbak (meg a fiúk is ...), vszínű, ezért nem menne, pedig állat egy játék
2010. dec. 14. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyaroknak sokszor kajára sincs pénze nemhogy ilyen baromságokra, amiket egy-egy amerikai fimben láttál.
2010. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de rossz vagy ... miért lenne baromság?


különben is jótékonysági célokra szokták a pénzt fordítani


minden, ami amerikai, az baromság lehet sokaknak, de ezt nem értem, hiszen ez speciel egy akkora poén mondjuk egy gólyatáborban ...

2010. dec. 14. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, te nem érezd, mekkora gáz MEGVÁSÁROLNI egy pasi figyelmét?

Én pénz nélkül is kellek.

2010. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem, ezt nem érzem, mivel poén-szinten megy ez


de amúgy éppen akartam kérezni, hogy esetleg aki ismeri közelebbről ezeket a játékokat, az meg tudja mondani, hogy itt szó szerint övé a srác ilyenkor pl éjfélig, és ha nagyon tetszik neki, akkor még sex is van, vagy vannak határok azért? és ha igen, mik? ezekben előre megállapodnak? mondjuk állat érzés egy lánynak így kiszolgáltatva lenni, szal az is izgi lenne, de kíváncsi lennék

2010. dec. 15. 11:02
 8/9 A kérdező kommentje:

csak a figyelmét?

és mi van ha nagyon izgat, és elkapom, és leszopom ? :)

2010. dec. 15. 22:19
 9/9 hopeanswerisgood válasza:

Lehet, hogy egyeseknek poén. De pont az ilyen "poénkodások" veszik el az értékét annak, hogy ha egy ellenekző nemű ember együtt van veled.


Én pl. így, poénból még éjfélig se lennék egy lánnyal se. Hogy miért?

Mert úgy izgalamsabb, ha küzdened kell érte, és ha megszerezted, akkor meg arra kell ügyelned, hogy ne veszítsd el. Izgalamsabb, jobb, kellemesebb.


18/F

Chau

2011. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!