Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed arról ha egy...

Mi a véleményed arról ha egy lány/fiún télen olyan kabátot látsz amiből ki van a dereka-háta. Ez tényleg divat és normális egyeltalán?

Figyelt kérdés
Részemről én frászt kapok az ilyen csajoktól...
2010. dec. 3. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szintúgy. Nem értem, hogy ez nekik miért jó. Egy normális kabát is lehet divatos, ha ez ennyire fontos. De lehet, hogy abban kevésbé látszana a s*ggecskéjük. :D
2010. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát komolyan mondom, herótom van ezektől..

Személyes kedvenc, amikor valakin úgy feszül azaz M-es kabát, hogy majdnem szétreped, amikor a csaj mérete igazából XL. De hihetetlen, hogy nem bírják megérteni, hogy ezek divatkabátok! Valamikor ősszel is kevés, nemhogy télen..

2010. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz és ebben a szép időben még simán meg is fáznak.
2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Idővel megbánják majd, ha cisztájuk lesz. És az ilyeneknek előbb utóbb bizony az lesz.
2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Béna és veszélyes. Olyan vesebetegek lesznek időskorukra, hogy csak na. Majd idővel belátják, de akkor már késő lesz. :S
2010. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eszetlen hülyék divatja.
2010. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Majd ha teherbe szeretnének esni, és nem fog sikerülni, akkor fogják bánni!
2010. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem érdekel
2010. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Én nem hordom így..Gusztustalan..Nem tetszik.Bár én mostanában nem látok ilyet:) De nekik lesz nagy bajuk később.Majd ha gyereket akarnak vagy ciszta mindegy.Veséjük is leállhat..Ő bajuk..:) 13/L
2010. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ők tudják... aki olyan hülye, hogy csak a divat miatt nem öltözik fel rendesen, az meg is érdemli, hogy megfázzon meg vesemedence-gyulladást kapjon...
2010. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!