Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még valaki, aki nem "divat-leszbi"? Nem akarom elhinni, hogy ennyi lány a VALÓSÁGBAN is az!

Figyelt kérdés

Arról nem is beszélve, hogy:

ha egy pasi csinálja, akkor beteges, perverz, disznó...stb...

Ha meg egy lány csinálja, akkor mindenki teljesen elnéző és védi,

hogy csak kipróbálta és ez amúgy is tök természetes...


2011. jan. 25. 17:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok divat leszbi, én tényleg a nőket szeretem!


43/F

2011. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
45%

jah ebből nekem is elegem van, hogy sok tizenéves játssza a bogyóját, hogy ő leszbi, meg kézen fogva járnak. Hát mikor jön velem szemben egy ilyen "pár" alig várom, hogy elmenjünk egymás mellett, hogy tudjak egy jót mosolyogni!

És szerintem a lány-lány páros ugyanolyan gyomorforgató, mint a fiú-fiú páros.

de egészen addig úgy végül is nincs velük bajom, ameddig nem művelnek gusztustalan dolgokat a parkban egy padon, és nem járnak felvonulgatni, ahol felháborítóbbnál felháborítóbb dolgokat művelnek! És még ők mondják, hogy ugyanolyan normális emberek...jah..:D


22L

2011. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
38%
Én személyszerint (szerintem rengetegen gondolják még így) inkább egy csajt szedek fel,mint egy lánynak kinéző divat kötsögöt, aki alíg várja, hogy másnap elhencegje a haverkáinak, hogy megd.ugott. Borzalmasak a pasik a mai világban, és tényleg úgy gondolom, hogy együtt élés szintjén is jobban járok egy Nővel, mint egy herével! Ennyi
2011. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem divatból vagyok leszbikus. Pedig fiatal vagyok, és jól is nézek ki. Persze senki nem hiszi el így. Ha kövér lennék, rövid hajú, és ronda, akkor mindenki egyből elhinné. Undorítónak találom, hogy mindenki szidja a melegeket (fiúkat) bántják, megalázzák, kirekesztik őket. De ha szép vagy, és leszbikus akkor téged szeretnek, és izgatónak találnak. Ugyanúgy a saját nememhez vonzódom, mint pl. egy meleg fiú. Ha őt utálják azért mert homoszexuális, utáljanak engem is.

És igen, rengeteg meleg/leszbikus van, csak sokan ezt nem vállalják fel. Én felvállalom, lehet érte utálni.

2011. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
49%

"nem járnak felvonulgatni"


Úristen Te mekkora idióta vagy b+, más zárkózna a nyugati országokhoz, Te meg még ilyeneken kiakadsz! Hát ne menj egy határral se arrébb, mert rosszul leszel! Ideje lenne nem ilyen apró dolgokon kiakadni, hanem normálisan élni, dolgozni, és gyereket nevelni, nem pedig mindent a médiára meg a másságra fogni, ezért tart itt ez az ország! Széégyen!

2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
20%
hát barátom, inkább te vagy a szégyen, a mocskos neveletlen pofáddal együtt:)
2011. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
43%
jahhh és nem megyek sehova, ez a hazám, és itt is fogok meghalni;)
2011. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
60%
Hát engem egy ilyen ne nevezzen a barátjának, mert az lenne a legnagyobb szégyen! Te olcsó kis....
2011. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%

jól van erőernő, vedd magad takarékra!:D

akkor is gusztustalan, soha nem bántanám őket érte szemtől szemben, akkora paraszt nem vagyok, de attól a véleményem még megvan!

És mégis miről írjak egy "mássággal" foglalkozó kérdéshez??

Talán a holnapi időjárást? Vagy egy jó kis receptet?? Idióta...

2011. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Interneten ugatni mindenki tud. Megadom címem, mondd a szemembe. A kérdés meleg illetve divat melegekhez szólt, nem neked.
2011. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!