Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már kikészítenek.

Mit tegyek? Már kikészítenek.

Figyelt kérdés
Az egész lényege az,hogy van három barátnőm. Közülük kettő legjobb barátnő, a másik lányt pedig az osztályból szinte senki sem szereti (mert ő nem 'gazdag',és 'gyerekes'),csak én és a legjobb barátnőm vagyunk vele. Most az a helyzet,hogy mivel a két lány nem szereti ha barátkozok a "gyerekes" lánnyal,ezért megsértődtek,hogy mostanában elmentem vele korizni, meg osztálybulin végig vele voltam. és ez nekem nem jól esik,hogy azt hiszik,attól még hogy ők nem szeretik a lányt,én sem fogom...Már nem tudom hogy mit csináljak,de ha megkérem őket,hogy fogadják el hogy vele is vagyok,akkor vagy azt mondják ,hogy válasszak,vagy pedig elkezdik ,és elmesélik mért ne legyek vele... Mi csináljak? (12/L)
2010. dec. 20. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te jól érzed vele magad,akkor senkinek semmi köze hozzá.A barátnőid maximum tanácsot adhatnak,de nem vagy a tulajdonuk,hogy választanod kelljen,hogy kivel barátkozol.Ha később nem fog nekik tetszeni a fiú,akivel jársz,akkor majd ott is manipulálni akarnak? A barátság nem arról szól,hogy lekorlátozom a másikat,hogy csak azt tegyem,amit én jónak tartok.

Állj a sarkadra és állj ki azért,amit helyesnek gondolsz.Ha emiatt buksz 2 barátnőt,akkor azokért nem lesz kár.

2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2010. dec. 21. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha igazi barátok lennének nem csinálnák ezt.

Te döntésed, azzal barátkozz akivel akarsz.

2010. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!