Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyitott szájjal való evés!...

Nyitott szájjal való evés! Csámcsogás! Falás! Ezek a dolgok kikészítenek. Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Engem is!Szószerint összeszükül a gyomrom!Apukám eszik úgy,hogy lóg az állán a cérnametélt.:@
2010. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
engem még a szuszogás is kikészít.. de próbálok toleráns lenni, nem erre figyelni (de ha egyszer megőrülök...)
2010. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
Én mindig úgy eszem. Mármint nyitott szájjal, csámcsogva, ha tehetem, akkor kézzel is, kb. mint egy disznó :)
2010. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Engem a csámcsogás és a hangos nyeldeklés készít ki teljesen. megnyugtató azért, h nem vagyok egyedül a problémámmal.
2010. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
73%
Én csak kézzel eszek, de jelentem, már tanulok lábbal is.
2010. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Én azt utálom, ha valaki úgy habzsol, hogy hallani lehet, ahogy roszog a hús, ahogy nyel, és közben úgy fújtat, hogy majd' megfullad...
2010. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%
az elsőn jót mosolyogtam:D amúgy én konkrétan a falra mászom attól, ha valaki hangosan nyammog, de úgy, hogy nem csukja be a száját és ahogy a nyál meg a kaja keveredik és kiadja azt a rohadt idegesítő hangot áá. ha valaki csukott szájjal csámcsog, az még nem is idegesít ennyire. meg mikor elkezd úgy beszélni, hogy tele van a szája és így a torkára megy a kaja vagy nem tudom és alig tud beszélni, de azért mondja..kiskoromban többször elvonultam enni, mert nem bírtam, ahogy az anyám direkt nem csukja be a száját evés közben és még élvezi is.
2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom is undoritoan eszik.Szivja az etelt,a szilard eteleket is.Hanyinger es nem lehet leszoktatni...
2010. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
88%
igen igen, engem is nagyon idegesít.. de ami a másik, amikor azt mondják az emberek, hogy eszeK, iszoK, alszoK...tyüü -.-'
2010. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül.

Én is beállok a sorba: közeli családtagom úgy falja a paprikát és a parizert, hogy a ház másik végéből hallani, ahogy ropogtatja, csócsálja, kevergeti a szájában. Pff. Talán ezért nem szerettem mellette ülve enni kiskoromban... Talán. :D :S

2010. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!