Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy pár osztálytársam aki...

Van egy pár osztálytársam aki ok nélkül undokoskodik velem.Miért undokok velem ok nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy pár osztálytársam aki ok nélkül undokoskodik velem.Szinte az összes fiú de őket leszarom kb.De van egy lány aki folyton beszól és ez már zavar.Soha nem ártottam nekik.Miért viselkedhetnek így velem?Nem ez a legnagyobb problémám de már kicsit idegesít.Miért van hogy engem ok nélkül utálnak???Én mindekivel kedves vagyok.
2009. jan. 23. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy irigyek rád, vagy féltékenyek. Lehet, hogy a fiúknak bejössz. Lehet, hogy a csajnak tetszenek a pasik, s nekik akar imponálni.
2009. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

próbálkozik,de ne vedd fel.volt egy fiú az osztályban,akinek tetszettem,azt hittem utál,és hónapokkal később kiderült hogy nagyon tetszem neki.tudod mi volt az érdekes?hogy ez a fiú gúnyolt,és aztán néhány lány is.és miért?mert ez a fiú tetszett nekik,új volt,és helyes!és ők tudták mi a helyzet,én meg nem.

na,lényeg hogy ne foglalkozz velük,figyeld meg hogy néhány év múlva csurogni fog utánad ezeknek a fiúknak a nyála utánad.minden osztályban van kirekesztett,mindenki ezt akarja elkerülni és lesz olyan "nagyon trendi" undoritó szlenges.ne ess bele ebbe a csapdába,és akkor értékes felnőtt válik belőled!

én mondom,egy valaha kirekesztett,aki soha nem volt "utánfutó",mindig ÖNMAGAM!

2009. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen közösségekben, mint osztály stb mindig kipécéznek valakit, és őt csesztetk. Ne is keress barátokat ilyen közösségekben. Mikor a legjobb haverjaiddal vagy, ők nem fognak piszkálni téged. De az osztályközösség sajnos erről is ismerszik meg.
2009. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!