Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm átvágott....

Az egyik barátnőm átvágott. Most mit csináljak? Nem szeretném elveszteni!

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nagyon fura velem. Őszintének mutatja magát, de másoktól visszahallom amit kibeszél rólam a hátam mögött. Egyszer már nagyon csúnyán összevesztem ezzel a barátnőmmel, de akkor annyira, hogy végül az anyja hívott fel engem, és jól leszidott, hogy miért bántom az ő kicsi szeme fényét... Nagyon el van kényeztetve. Ma megsértődött rá a másik osztálytársam, és mondta, hogy olyanokat hallott, hogy azt mondta neki az a barátnőm akiről szó van, hogy ők mindenhova elvisznek nyaralni, és fizetnek is, de én nem kérem, hogy tegyék ezt. Sőt mondtam is neki, hogy nem akarok elmenni velük, mert hitelt vettek fel, és nem akarom hogy rám költsék. Na de! Addig unszolt, hogy végül elmentem, és most ezt mondja fűnek fának, és most nagyon megbántott. A szülinapja előtt nem akarok vele összeveszni, Mit tegyek?
2009. jan. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vesszél össze vele a szülinapja után
2009. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
már régen elveszítetted, sőt szerintem soha nem is volt a barátnőd
2009. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hát már ovi óta azt mondogatja nekem, hogy én vagyok a legjobb barátnője...
2009. jan. 23. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemár. Azért a legjobb barátnőd mert azt mondja, vagy azért, mert úgy is viselkedik? Mondani sokmindent lehet. Én is a legjobb barátnőd vagyok, mert én azt mondom. Pont.:D

GONDOLKOZZ!!!!

2009. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alapvetően jónak tartom az eddigi véleményeket, be is jelöltem hasznosnak, de azért az is lehet, hogy tényleg jó barátnőd, csak olyan hülye a természete, hogy nem tudja tartani a száját. Ezt te tudod eldönteni, hogy amúgy miket tesz meg a kedvedért.
2009. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom, hogy mit csináljak... Annyira nehéz ez a helyzet...
2009. jan. 23. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert bonyolítod, azért nehéz. Ez egy nagyon egyszerű eset...

Ha ilyeneket csinál a hátad mögött ülj le és beszéld meg vele- joggal érzed úgy, hogy ez rosszul esik neked. Ha tovább csinálja, akkor szevasz. Barátnő az, aki mellettem van, nem a hátam mögött kavarja a sz@rt.

De abból ítélve, hogy azért tartod a barátnődnek-bevallásod szerint-mert ő azt mondja, neked is át kéne gondolnod ennek a szónak a jelentését, hogy BARÁT.

Ébresztő!

2009. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!