Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a leghihetetlene...

Mi volt eddig a leghihetetlenebb dolog, amit láttál, tapasztaltál életed során?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös lett a matek dogám:D


Amúgy szellemgömb volt az.(ha az volt).

2010. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy át fogom tudni így adni az érzést, meg leírva így semmiségnek tűnik, de az van, hogy jártam egy suliba, ott volt egy tanárom (meg nyilván még sok másik is), és átmentem egy másik suliba (200m-re a másiktól), és az egyik új csoporttársam pontosan ugyanúgy nézett ki, mint az a tanár, de az arca, a stílusa, a ruhái, a hajának a hossza, a színe, a hullámai, a szemüvege, a testalkata, egyszerűen MINDEN ugyanolyan volt rajta... Hihetetlen látvány volt, amikor először megláttam... Nem rokonok, az 100%, meg van is köztük min. 10 éve korkülönbség...


Számomra ez volt a leghihetetlenebb, amitől "lehidaltam" :)

Érdekes a kérdés, kár, hogy eddig csak 1 ember válaszolt, az is csak röviden, szívesen olvasgatnám a válaszokat :) Remélem, majd kiemeli a kérdező :)

2010. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, hogy mi, de:

Kinéztem az ablakon és egy furcsa formájú, fényes valamit láttam fen lebegni. Azt hittem, hogy repülő, de nem mozdult, nem volt utána "csík". Felkaptam a fényképezőt, hogy lekapjam, de nem látszott a fényképezőgép kijelzőjén, pedig ott volt az égen !

Aztán huss, eltűnt. Nem tudom, mi volt ez.


Meg amikor kicsi voltam, mintha átláttam volna a falon, ami hülyén hangzik, de tudtam mi történt a szomszédban, amit ők nem hoztak felszínre, csak én rákérdeztem, hogy mit miért tett.


Neked, kérdező ?

2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudok most mondani semmit, mert eddig mindenre tudok adni értelmes magyarázatot.
2010. dec. 23. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gömbvillám egy lengyelországi táborban, egy nagy vihar alatt. Megállt az ablak előtt.
2010. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok hihetetlen dolgot tapasztaltam már, de nem hiszem, hogy olyanokra lennél kíváncsi.


De egy humorosabbat elmesélnék. Igazából nem is hihetetlen, mert már megszokott látvány, de akkor és ott igen furcsa volt.


Egy este mikor leszálltam a villamosról, azt láttam, hogy egy cigány ember szalad felém szakadt ruhában. Mikor közelebb ért, észrevettem hogy a kezében egy kenyérvágó kés van (annyira vicces volt:DD). Átfutott a fejemben, mit akarhat ez most. Aztán mikor utolért egy párbeszéd vette kezdetét.

-Szevasz! Hallod nincs tüzed?

-Nincs, nem dohányzom.

-És gyufád? (?????????????? nem fogta fel? :D)

-Az sincs.


És szaladt tovább a városban kenyérvágó késsel a kezében. :)

2010. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó:

xDxDxDxD háhá....:D:D

2011. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megyek az utcán január 1-én kora reggel, kicsit másnaposan. Cirmos cica vonaglik előttem, megsimizem. Majd hívja a gazdája a házból: Fortuna! Fortuna!

De Fortuna nem ment be, elindult az úton én meg utána, gondoltam újévi jó cselekedetként megfogom és hazaviszem a cicust. A cicus egy lottózóként is funkcionáló kocsmához vezetett.

"Fortuna!" villant be rögtön. Ez nem lehet véletlen.

Bár nem bíztam abban, hogy január elsején lehet sorsjegyet kapni, azért megpróbáltam.

Addig ütöttem a kocsmapultot, míg a kocsmáros szíve megesett rajtam és nekem adta a saját szelvényét.

Nem nyert.

Kimentem. A macska sehol. Hiretelen egy kisgyerek ugrik elém.

Bumm! - kiáltja, és konfettit lő rám. - Lúzer vagy!


Na igen. :))

2011. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!