Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha haszontalan...

Mit tennétek ha haszontalan ajándékot kapnátok?

Figyelt kérdés
Meglestem mit fogok kapni(rossz szokás)és csalódtam. Egy olyan dolgot ami egy kristály és benne van egy ló. Most ezzel mit lehet kezdeni? Nem bizti h az enyém volt de 75%. Mit tegyek??
2010. dec. 22. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj vele megbarátkozni, biztos nagy gonddal és szeretettel választották neked!:)
2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
szopó. :D:D:D
2010. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is ezért kérdezek mindenkit végig a családban. Nekem is van már millió bögrém, a most Mikulásra kapott poharam meg szerencsére eltört. Meg igyekszem azon is filózni, hogy én minek örülnék, hogy ha kérdeznek, akkor tudjak rá válaszolni. Meg lehet róla áradozni, hogy "de örülnék egy ...-nak", hátha veszik a lapot. :)
2010. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorold a lelkes mosolyt szentestéig! Szerintem mindenki kapott már többé- kevésbé haszontalan ajándékot, én is. De ilyenkor örülök, mosolygok, forgatom, nézegetem az adott dolgot, elmondom, hogy ez mennyire tetszik ( persze ezt elég egyszer, de hihetően).
2010. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cory Rose ***** válasza:
Megköszönném, mosolyognék, pár nap múlva eltüntetném valamelyik fiókban vagy dobozban..
2010. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer szalvétát kaptam, amire egy közös kép volt nyomtatva. Na azzal mit kezdenél? Az ügebigyók legalább jók papírnehezéknek.
2010. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindig olyan kis porfogókat kapok, mint a Kérdező... annyira unom már! Egy pár zokni is feldobna, de komolyan! Azt legalább hordom...

17L

2010. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedvesen fogadnám:..

Bár attól függ ki adja és mennyire haszontalan...

Ki tudja egyszer lehet hogy szükség lesz rá...

De ha nagyon haszontalan akkor mosolyognék, megköszönném, és nagyon finoman utalnék rá hogy ezt mennyire nem kellett volna.

2010. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Piros kutyás mamuszt kaptam, 3évvel az után, hogy szerettem volna, nos hát nem örültem neki (rá van írva az arcomra, ha valami nem tetszik), de a haszontalan dolgoknak nagyon tudok örülni, főleg ha egy hülyeség az: felhúzható urgáló nyúl (nyúl figurákat gyüjtök), vagy a kaleidoszkóp is nagyon tetszett, vagy a zenélő doboz, vagy plüss bégető birka stb.

Nálunk adventi gyertyagyújtáskor (2-3.nál) elmondjuk ki mit szeretne karácsonyra, így nem nagyon lövünk mellé.

2010. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!