Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit élveznek egyesek azon,...

Mit élveznek egyesek azon, hogy meleg tinik képét kiteszik egy honlapra, és mocskolják, és hiába kérik őket, nem szedik le a képet vagy videót?

Figyelt kérdés
pl mint a Napiszar. és társai. ebben mit élveznek? miért kell egy fiatal srácot bántani a másságáért?
2010. dec. 26. 17:21
 1/9 anonim válasza:
Mert a legtöbbje csak divatból "más". Az ilyen pedig megérdemli.
2010. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy divatból, a melegség nem választás kérdése, ha hagyja hogy hozzáérjen egy másik srác, akkor az már 100% ig NEM hetero... ennyi.
2010. dec. 26. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért tesznek fel a tinik olyan képeket magukról az internetre, amivel az idióta emberek visszaélhetnek?

Ez olyan, mint ha azon hisztiznék, hogy felrakják a félmeztelen képem napiszarra, ha feltöltöm iwiwre vagy facebookra. Tisztában kellene lenniük azzal, hogy ha feltesznek a netre egy képet, akkor az onnantól akárhol kiköthet.

2010. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Az ő bajuk, hogy kitették.

2. Aki arra élvezkedik, hogy az ilyeneket szidja(´k), az egy szánalmas alak.

De egy mind fölött:

A napiszar egy alacsony színvonalú blog, akik ott írnak, azok szánalmas kis 12-18 évesek, akik az ilyenekre élveznek el; megy hogy milyen menő oldal...francokat, egy nagy szar az egész. Nézzen mindenki PURUTTYÁÁÁÁÁÁÁÁÁT!

2010. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert van aki erre kíváncsi. kisbaba is abba hagyja a hülyeségeit ha látja senki nem foglalkozik vele. szóval amíg vannak mo-n idióták akik erre recskáznak , meg oylanok akik egész nap ilyen képeket keresnek a neten... addig ez lesz.
2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért én azért kerültem ki, mert strandon csak egy nadrág volt rajtam(fiú vagyok) és levoltam égve. Amikor mondták, hogy fentvagyok, megnéztem ls annyit mondtam, oké 5 perc hírnév, naponta még 8-9 eembert kitesznek, holnap úgy sem emlékszik rám senki. Amúgy Puruttyán is voltam kint, exklúzívon.

Heil puruttya testvér.

2010. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a magyar társadalom. Élvezi, hogy van kit b.szogatni ha bármilyen téren más, mint a többi ember. Nem nézek ilyen oldalakat, elég nevetséges, egyébként megnézném a szerkesztőket, ők hogy néznek ki. :)

(Nem vagyok se meleg, se emós, se scene meg egyéb ilyenek)

17L

2010. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a szánalmas aki netre kitesz magáról olyan képeket hogy temetőben dugnak vagy épp a wc-n szrik de a meztelen magamutogatós egyénekről ne is beszéljünk.
2010. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként aki nem csak divatból más az nem osztja meg országgal világgal inkább szégyenli.
2010. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!