Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon buták az...

Tényleg nagyon buták az amerikaiak? Személyes tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Mit tudnak az amerikaiak általában véve a világról,magyarokról.Voltak-e esetleg érdekes kérdéseik,véleményük velünk kapcsolatban?
2010. dec. 27. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Erről én is hallottam már:). Kíváncsi leszek a válaszokra.
2010. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Különböző amerikaiak vannak, a nagyon butától a Nobel-díjasig.
2010. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy ország 30-40% főiskolát végzett az már nagyon híg oktatás.
2010. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bretso ***** válasza:
51%
Nem butábbak, mint mi.
2010. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki keveset tud a magyarokról, az buta?
2010. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát én 2 évig voltam cserediák az államokban és egyáltalán nem buták (persze vannak az agyilag zoknik, de hát hol nincsenek?)És egész jó társaságba kerültem be, ahol igazán értelmes emberek voltak. Meg rengetegen mentek egyetemre, szóval nem buták. Csak az a baj hogy mindenki énekes, színész, táncos meg modell akar lenni. Dehát ott még azok is jól keresnek. Sztem jobb az arány mint Magyarországon.
2010. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%

volt egy videó amit néztem, most hogy nem tudnak a mai magyaro. ról ezt elnézem, de hogy a régiről sem kicsit már síralmasabb...de pl az egyik rokonom mesélte hogy volt németo.ban és kérdezték tőle nagy csodálkozva, hogy : "magyarországon is ismeritek a kólát???" iz kicsit azért már gáz...

de minden ember más, de pár kimonottan hülyeséget csinálak amerikaiak is, de nagyon kemény dolgokat is

2011. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem butak, en eltem mo-n is es most amerikaban elek, meg itt is szulettem, vannak hulyek es vannak ertelmes emberek is, pont, mint Magyarorszagon, csak divat az amerikaiakra ujjal mutogatni, hogy mennyire hulyek.. Nem azok, csak nagyobb a hire, ha valami hulyeseget csinalnak:)
2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nagyobb a népességük, több hülye ameriaki van, de több okos ember is. :D Magyarokról nem hiszem hogy sokat tudnának, lehet hogy rosszul fog hangzani, de pár évtizede (esetleg évszázada) jelentéktelenek vagyunk. Gondolom te se tusz sok doltgot valamelyik afrikai országról. :D
2011. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem mindig volt Peace corps-os amerikai tanárom az általánosban meg a gimiben. A legtöbb közülük tanár volt (persze akadt köztük szobafestő is-annak el tudjátok képzelni a fantáziátlan óráit...), és még a legértelmesebb is azért jött Magyarországra (történelem szakos tanár volt!), mert szerette volna látni a jurtákat, meg ahogy mi, vademberek a lovainkról nyilazunk. Le is esett az álla Ferihegyen. Én nem voltam Amerikában, csak a tanáraim beszámolóiból vannak ismereteim. Ők el voltak ájulva, hogy mi nem csak a magyar történelmet tanuljuk, hanem egyetemest, ismerjük az ő legnagyobb költőjüket, Walt Whitmant, meg egyáltalán, szerintük nálunk nagyon sokat követelnek az iskolában, ellentétben velük. Persze ez csak az egyik oldal, sokkal többen élnek Amerikában, szerintem az értelmes-egyszerű emberek aránya nálunk jobb, vagyis mi okosabbak vagyunk, mint egy átlag amerikai.
2011. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!