Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért mondják mindig ezt?

A nők miért mondják mindig ezt?

Figyelt kérdés

Ha valami bajuk van,és az ember megkérdezi hogy mi a gond, ők akkor is azt mondják hogy "nincs semmi" közben pedig puffognak meg hangosan mosogatnak :)

Ez minden nőnél így van de miért?Nem lenne egyszerűbb elmondani két mondatban hogy min húzták fel magukat?Megmondani hogy megbántottál ezzel,felbosszantottál ezzel...és akkor már túl is lennénk az egészen.

De nem,ehelyett ők puffognak fél napig is közben azt mondogatják hogy nincs semm gond....

Hölgyeim Önök ezt hogyan látják?


2011. jan. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy látom, hogy rossz nőt vettél el... Anyám csinált ilyet, miután boldogtalan házasságban élt, és gyáva volt ahhoz, hogy szembenézzen, hogy egy puhány alakhoz ment hozzá. Ezért puffogott egész nap. Ha már neki rossz, legyen rossz másnak is.


Az én párkapcsolatomban ilyen nincs 8)

2011. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak nők, akik úgy gondolják, hogy a férfinak magának kell rájönnie, mivel is bántott meg. Ha erre nem jönnek rá, akkor a nő még inkább megsértődik.

2. Attól félnek, hogy ha elmondják, akkor másik sértődik meg. Ilyen kis apró dolgok miatt is előfordul.


Egy hölgy

2011. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

@12:44


mindkettő nagyon hülye indok.


1.) Bossznató azzal foglalkozni, hogy na vajon most mi van..rengeteg energia és felesleges futott körök. Ahelyett, hogy megmondaná, (ugye az öszinteség meg minden). Lehet teljesen feleslegesn csinálja a nő, pl ha egy számomra lényegtelen dolog miatt és csak szólnia kellene hogy változtassak rajta.


2.) Ha elmondják és megsértődik a másik, jobb ha kiderül inkább. De ha már megsértődni meg tud, akkor igen is vállalja fel a nő, hogy mibaja, ha hülyeség akkor megbeszélik, ha meg igaza és megsértődik a másik, azt nem jobb tudni?. Legjobb esetben megoldódik a probléma.

2011. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

12:44 vagyok

Nem csak úgy a hasamra ütve írtam. Lehet, hogy hülye indok, de tapasztalat, vannak ilyen ismerőseim, akik tényleg ezért ilyenek.

Én inkább megmondom, mi a sértődés oka.

2011. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mert nem biztos hogy az orrodra akarja kötni, és egyet értek azzal aki azt mondta hogy neked kell rájönni.

Most képzeld el, hogy megbántottad valamivel miről te nem tudsz de ő ezen besértődött és hagyja hogy majd te rájöjj

2011. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Én inkább megmondom, mi a sértődés oka."


Ez a normális hozzáállás.

2011. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yuda ***** válasza:

Szerintem azért csinálja,mert ezzel akarja büntetni a másikat -elég siralmas,de ha valaki ezt fogta ki...pff.


Ismerek olyat is,aki pedig nem szól ahhoz,akire haragszik,ezzel bünteti -na hiszen.. engem nem nagyon tudna büntetni :)) de sokakra hatásos.

2011. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!