Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó ötlet, ha valaki kiköltözik...

Jó ötlet, ha valaki kiköltözik Ausztriába? Milyen lehet ott élni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem Magyaro. -nál biztosan jobb.
2009. jan. 27. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek ugyan, nem Ausztriában, de abban biztos vagyok hogy szinte mindnekinek kötelessége lenne egy kicsit kimozdulni és világot látni. Az európai államok gyermekei úgy váltogatnak országot nyári szünidőre vagy csak nyelvet gyakorolni mint a pestiek kerületet. Ezzel szemben a magyar majd összerottyantja magát ha arra gondol kimenni lakni valahová akár egy kis időre is. Holott mindenhol jobb szinte az életszínvonal, lassan már Romániában is. Ha van benned kurázsi, menj, láss, élvezd. Aztán érezni fogod a választ.
2009. jan. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
en kiköltöztem ausztriäba,munkat talälni nehez egy kicsit,de szep itt elni,nem olyan koszos mint bp.minden igaz dragabb,de többet is keres itt az ember.ja es kemenyebbek a törvenyek is.de en szeretek itt elni.
2009. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egyedül tán a benzin nem drágább és sört is kapni kissebb vagy nagyobb hipermarketekbeen jo áron

ha pedig otthol főzől akkor a kaja is majdnem annyi a lakás albérlet drágább ja és nincss annyi bunko haver körülötted de jo ha beszerzel egy laptopot nettel mert lehet halálra unod magad én voltaam németbe havonta jöttem haza de uncsi volt kicsit

2009. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!