Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire buta és lusta?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm(titkárnő) aki állandóan a Wc-be dohányzik, ha nincs főnökség a túlórában akkor az irodában számlákkal, szerződésekkel körülvéve.1 emelettel feljebb van a dohányzó.Én dohányzom,de csak délben megyek ki az utcára (én koca dohányos vagyok),de engem is zavart az h. bemegyek abba az 1m-szer 1 m-es fülkébe és megfulladok a füsttől.Kiragasztottam egy nem dohányzós papírt, erre ő ugyan úgy dohányzik, csak azzal a különbséggel h. kinyitja az ablakot és úgy is hagyja, szóval abba akis Wc-be ,most kb van 5-10 fok és mindneki megfagy.(mintha kinti Wc lenne, olyan hideg van).
2011. jan. 5. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

???

Miért nem beszélgetsz el vele?

2011. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
közöld vele a tényeket. a ti irodátok nem dohányzásra kijelölt hely. ha nem érdekli, kérdezd meg a főnöködet, hogy mit lehet tenni...
2011. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szólj a főnökségnek! Csak arra kijelölt helyen lehet dohányozni!!!
2011. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
És mi most mit tudunk csinálni?Úgy szeretem az ilyen kérdéseket!:)Talán vele kellene megbeszélni nem?Vagy arra vársz hogy mi oda menjünk és szóljunk neki?De én a főnöknek nem szólnék,mert az a legnagyonn köcsögség.Pisi és kaki közben csak kibírsz 2 vagy 3 percet!
2011. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A főnököt keresd meg vele, ha a kedvence, akkor nem sokmindent tehetsz, max te mész ki, ha éppen rápöffent.

Ha beszélsz is vele, akkor légy nagyon határozott.

2011. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Jó hogy ezt az oldalt dühöngőnek is lehet használni, az emebr kiírja gondját-bajár ha segíteni nem is lehet rajta interneten keresztül :)


Mondd meg neki, de a főnöknek én sem szólnék, az eléggé dedós. Felnőtt emberek vagytok, meg tudod neki mondani. Ha nem csinál semmit, akkor kintre írnám ki valahova, az ajtó kinti részére, mert akkor -bár a főnöknek nem szólok konkrétan- de mégis tudmást szerez a vezetőség arról hogy valaki bent bagózik és talán ez a befejezésre sarkallja az illetőt :)

2011. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Tilos dohányozni az arra ki nem jelölt helyeken. Meg kell mondani a munkatársnak, hogy komoly pénzbüntetések járnak ezért. Miután ezt tudomásul vette, szólni a főnknek. Ha ő sem csinál semmit, fel kell jelenteni.
2011. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Tépd le az arcát, sodord be és szívd el! :)


Most komolyan, csak azt tudjuk írni, amit biztos te is tudsz.

Munkahelyen szabályok vannak, csak a kijelölt helyen dohányozhat! Köpd be és vagy kirúgják, vagy kap egy figyelmeztetést. De előtte azért figyelmeztesd, hogy be fogod köpni a főnöknek, mert gyökér tufa.

2011. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy te sem lehetsz különb,ha munka idődben a gyakorikerdesekre írogatsz!A másik hogy egy felnőtt dolgozó embernek el kellene tudnia dönteni hogy mi a büdös francot kell csinálni ilyen esetben!Bocsi
2011. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

12:08

Bocsi,de ebédidőben azt csinálok amit akarok, illetve jelenleg épp úgy állok a melómmal, h. Karácsony elött megcsináltam a határidős dolgokat és épp ráérek, annyira h. tudjak ide írni.Amúgy hidd el ledolgozom ezt az 1-2 percet többszörösen is.

Nem csak engem zavar,de a csoport vezetőt nem zavarja mert nem oda jár Wc-re, a főnökség sem hiszem h. tenne bármit is az ügy érdekében, hisz vannak itt olyanok is akik pofátlanul a folyosón dohányoznak, vagy cigivel a szájába megy be mások irodájába+sok olyan iroda van ahol munka közben dohányoznak a saját "szobályukban".A nő tudja h. zavar minket,de nem érdekli, mert tudja h. nem tehetünk ellen semmit.De nem ez volt a kérdés h. mit tegyünk, hanem h. hogyan lehet valaki ennyire pofátlan és mások egészségét veszélyeztetni meg ilyenek.Mondom igaz én dohányzom,de sokan vannak itt akik nem dohányoznak, vagy gyereket szeretnének és nem jönne jól egy felfázás...

2011. jan. 5. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!