Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Újabban ciki közösségi oldalon...

Újabban ciki közösségi oldalon lenni?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, amit egyébként én is gondoltam mindig, hogy ez a nagy facebook-iwiw-egyebek mánia elveszi a saját életet, az ember egy idő után ott éli ki magát, nem keresi igazából a társaságot, mert elég belépni facebook chatre és meg lehetmindent beszélni. szerintem ez hülyeség, semmi sem ér fel egy kiadós dumálással, akár régen láttam az illetőt, akár tegnap. Gépen ez nehéz, nem látom a másik arcát, hol a személyes kontaktus??

És most, sokan az értelmesebbje közül osztja ezt a véleményt, ha voltak/vannak is közösségi portálon, "leregelnek" onnan, vagy csak ritkán lépnek be, nem tesznek fel képeket, nem posztolgatnak semmit és nem is olvassák az ismerőseik irományait, mert ez ciki. szerintetek?


2011. jan. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért izgat téged más élete? Vannak, akiknek személyes kontaktus kell, van akinek egyáltalán nem úgy érzi jól magát. Rengeteg ember, pl én nem is használok ilyen oldalakat, de van pár barátom, aki napi több órát lóg ott még jópár emberrel együtt. Ha neki ez a kikapcsolódás, hát ez.

Ez megint olyan emberi hülyeség, hogy akkor eldöntöttük, hogy ez nem jó, ciki, meg jajj de szörnyű, és tűzzel-vassal hirdetni kell az igét... Frászt kell. Azt kéne tolerálni végre, hogy minden ember más, nem ugyanazt szeretjük.

2011. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én elég gáznak tartom ha valaki ott éli a magánéletét. Nekem csak facebookom van, naponta többször fellépek, de csak mert rengeteg hírportált jelöltem be, és azokra kíváncsi vagyok, de arra hogy ki melyik órán unatkozik épp, vagy a szilveszteri hányós-szívós fotókra pl nem annyira...
2011. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem ez akaszt ki, hanem a minap az egyik ismerősöm.

Akkora sznob, hogy míg terhes volt, megfogadta, a gyerekét soha nem teszi fel az iwiw-re, holott minden egyes albuma le van védve, szóval csak ismerősök láthatják.

Megszült, erre fogta, lefotózta magát lapos hassal, hogy lássa mindenki, már nincs a baba a hasában.

Pffff.....

2011. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én régebben is annak tartottam. Csak meg kell nézni az ilyenek átlagos színvonalát...siralmas.
2011. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az fárasztó, hogy mindig kitaláljuk, hogy most épp mi menő és mi ciki.


Semmi baj nincs a facebookkal. Az én ismerőseim nem posztolnak ki bar0mságokat, igaz, jól megválogattam őket.

Viszont őszintén kényelmesebb a Kanadában tanuló barátnőmmel facebook chaten beszélgetni, mint horribilis pénzekért telefonálni, vagy minden gépre, amit használok, ugyanazt a csevegőprogramot telepíteni.


Nem kéne ennyit foglalkozni azzal, hogy mi ciki és mi nem.

2011. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi oldalakon lenni nem "ciki".

Az a "ciki", ahogyan egyesek használják.

Aki ott éli a magánéletét, az tényleg... Khm.

2011. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fentvagyok a két említett oldalon, de ez nem befolyásol a személyes kapcsolataimban semmit.
2011. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!