Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Nem ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Nem ciki ha irok neki egy levelet valamelyik közösségi oldalon? Mit irjak szerintetek, hogy ne tűnjön nevetségesnek? Egyáltalán járhatú út ez? Személyesen sose merném megszólitani!

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég necces dolog. Totál emberfüggő amúgy, mert vannak olyan srácok akik ha csak egy körlevelet kapnak egy lánytól akkor azt hiszik hogy menthetetlenül beléjük esett, viszont vannak olyanok is akiknek ha azt írod hogy "tégy magadévá" sem esik le hogy bejön neked. Én mondjuk semmiképp sem ajánlom hogy interneten keresztül ismerkedj, pláne ha van rá lehetőség személyesen is. Próbálj meg jeleket küldeni felé. Vagy ha rámenős vagy akkor tudj meg róla minél több dolgot (pl ha jó valamilyen tárgyból, hogy segítsen vagy akármi ilyesmi) és akkor lesz min elindulnod és nem lesz feltűnő.
2011. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 skarma ***** válasza:
szerintem mégis próbáld meg személyesen. Én internetes szerelem-vallást mindig buktam.
2011. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maximum chaten írj rá, aztán, ha ott oldott a hangulat, élőben is kezdj el vele beszélgetni ;)
2011. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el. A fiúnak kell kezdeményezni. Én írtam már (azt mondják szép vagyok, ezt csak azért említem, mert nem a rusnyaságom miatt nem lett belőle a végén semmi:D)nem volt ciki, de végül elbízta magát. Azóta már van párom és örülök, hogy nem az a majom lett. :) Ha ismeritek egymást, akkor ha majd tetszel neki, ő ír. Ha nem, akkor MAX jelöld be. Vagy bökd meg facebookon. De ennyi. Ha erre nem reagál, akkor ott nincs mit tenni. Írni nem éri meg.
2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És ha a fiú nem is akar kezdeményezni mert a lány részéről ez úgymond fontosabb???


Nézd....szerintem olyan típus vagy aki élőben soha a büdös életben nem fogja megszólítani!!!!

És ha te nem szólítod meg akkor lehet h sosem lesz semmi mert ő 10000%-osan ezt nem is akarja mint te, szerintem neki vagy összejön vagy nem..kit tudja.


De lényeg ha nem szólítod meg akkor nem lesz semmi!!!!!

De te ugye élőben nem fogod megszólítani soha! ugye??


Szóval egyetlen esély: ha írsz egy nagyon rövidke lényegre törő levelet neki, hogy mi lenne ha holnap meginnátok együtt egy jegeskávét...és megismernétek egymást?? Valami hasonló...ez csak példa....


Nem kell regény írni! elég 2 sor, ez arra kell hogy EGYÁLTALÁN EGY KOMMUNIKÁCIÓT EL TUDJ INDÍTANI VELE!

2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:19-es vok!


Ja! és NE kezdj el vele msn en beszélgetni meg cseten, véletlenül se kezdjétek el egymással a beszélgetést neten!!!

Mert akkor minden elveszett....

2011. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem személyesen. Egyszer láttam egy buliban a haverjaival. Félénk vagyok és gátlásos, semmi esélyem élőben.
2011. máj. 27. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj!


Akkor se írj sokat neki emailban!


2-3 sornál ne legyen több! És előbb utóbb úgy is találkoznátok!


DE NE semmilyen körülmények között ne kezdj el vele msn en meg cseten dumálni.....ha kicsit is bejössz neki akkor látni akar majd élőben is!

2011. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azzal nem vesztek ha irok neki egy üzit, hogy lenne-e kedve megismerkedni velem. Ha esetleg kiröhög, ismeretlenül az sem lesz olyan kínos számomra hisz nem látott, nem ismer.
2011. máj. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!