Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki közösségi portálon ráírni egy lányra akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Találtam egy lányt aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy hogy venné ki magát ha ráírnék... mit gondolna rólam... vagy vegyem fel msn-re? vagy mit tanácsoltok?


Légyszí segítsetek!

köszi


2010. dec. 13. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Sztem nem gáz. Mindegy, hol és hogyan ismerkedsz, a lényeg úgyis a külsőd.
2010. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom cikinek,ez is egyfajta ismerkedési forma.

Néhányszor már próbáltam,de nekem soha nem jött össze. :)

21/f

2010. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igaz (Y) köszi
2010. dec. 13. 17:36
 4/23 A kérdező kommentje:
neked is köszi kedves Második.
2010. dec. 13. 17:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bakker 69%os te mindig ezzel jössz külső bla bla, a duma a leglényegesebb.Írj rá nyugodtan srác.
2010. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Ha egyszer így van :) De ez már off.
2010. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
(Sztem az MSN-t tartogassad későbbre, sokan élből elutasítanak minden ismeretlen felkérést)
2010. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
78%-os te azt állítod hogy a duma a leglényegesebb! Akkor mit írjak neki? :) sajnos a fogalmazási készségem nulla... ha segítesz köszi, ha nem akkor is :D
2010. dec. 13. 17:38
 9/23 anonim ***** válasza:
ráírhatsz, de számolnod kell azzal, h sok, igazi nagy barom próbálkozik be a szép csajoknál így, m élőben esélyük sem lenne, és ezt tudják is. Ezért sok lány fenntartással kezeli az így ismerkedőket, és vki nem ad már senkinek sem esélyt közösségi portálon. De ha van közös ismerősötök, akkor próbáld meg v.hogy megszervezni, h. élőben találkozzatok, és megismerhesd..és utána mehet akk. az msn. :)
2010. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hogy akarsz egy lányra ráírni?? Tetoválószalonod van?
2010. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!