Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar iszonyatosan?

Komasa kérdése:

Csak engem zavar iszonyatosan?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a mai fiatalok teljesen kretének, nem tudnak viselkedni, isznak, drogoznak, nemi életet élnek 12 éves koruktól, erőszakosak, szemetelnek, és a tetejében buták, mint a tök. Félreértés ne essék, én sem voltam jó gyerek, de tudtam kulturáltan viselkedni, amit a mai tinik nem tudnak. Kinyílik a bicska a zsebemben, ha véletlenül diákjárattal kell hazamennem a munkahelyemről!!!!!!
2011. jan. 11. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szomorú, de én nem leszek ideges tőle. Az ő dolguk, legalább lesz aki kiszolgál a teszkóban, meg feltakarít utánam az utcán.
2011. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
am. nem mind csak kb 90%ukén egyáltalán nem vagyok ilyen de így az osztályomba is csak én és így a többiek szimplán nem normálisnak tartanak de leszarom hogy mit gondolnak... és hogy mindig ezt láttom sőt egyre fiatalabbaknál is lassan hánynom kell tőlük... jo azért én se vagyok maga a tökéletes gyerek de azért valamivel jobbnak érzem magam náluk
2011. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ők a hibásak, hanem az előző 20 év. Nem politizálni akarok, Isten ments, de a kommunizmusban még leb*szhatott a tanár pár pofont a takony kölyköknek, ma már lassan csak jogaik lesznek, kötelezettségeik egyre kevésbé.

Valóban undorító, amit művelnek, de ezért a politikusokon kéne elverni a port.

2011. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Azt hiszik 14-16 évesen, h ők az istenek, bármit megtehetnek, menő utálni a szülőket meg megbukni mindenből. Azt hiszik, attól nagyok, h trágárak, emók és b.sznak, mint a nyulak 14 évesen. Nem mindenki persze, csak a többség. Egyetértek, h a nevelési hiány is van mögötte, nem ártana nekik 1-2 atyai pofon vagy tanári korbácsütés.
2011. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem sosem vertek vagy kiabáltak velem otthon, mégis normális vagyok, és voltam mindig. A mostani fiataloknak meg nem is tudják sokszor a szüleik, hogy mit művel a gyerek, szóval még csak nem is az van hogy csak úgy elnézik nekik... Amiről nem tud, az ellen meg nem tehet semmit.
2011. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bantasbol, de mi az a konkret dolog, ami kiakaszt a buszon? Mert gondolom, hogy a kliseket, amiket felsoroltal csak nem ott uzik. Nem ott szexelnek mogotted a 12 evesek es lovik be magukat, vagy igen? Honnan tudod ennyire altalanositva, hogy ezeket csinaljak? Azt mondod, hogy nem voltal jo gyerek. Nem lehet, hogyha visszaneznel a megszepitett multba, latnad, hogy akkor is volt jo es rossz epp, mint ma? Azert kozel sem mindenki drogos. Az en idomben is voltak buta, neveletlen gyerekek, akiket en gyerek fejjel is annak tartottam. Megsem gondolom, hogy mindenki olyan.
2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!