Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az életetek? Mesélsz...

Milyen az életetek? Mesélsz az életedről?

Figyelt kérdés
Mi a napirendetek, miket szerettek csinálni...akármi :)
2011. jan. 12. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek későn kelni, amiről le kell szoknom. Szeretek teát(zöld, fekete) inni a gépnél, és megnézni a kedvenc oldalaimat, és minden nap olvasok egy keveset, főzök valamit, rendet teszek, ha kell, közben álmodozom a jövőről. Estére begyújtok a kis kályhámba, és megint gép elé ülök, ha férjem dolgozik, akkor hiányolom, ha otthon van, akkor beszélgetünk, gépen elindítok egy filmet, és közben horgolok vagy kötök. Ha meguntam, írok pár sort kézzel-tollal, vagy a blogomra. Elégedett vagyok az életemmel.
2011. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, külföldi párom van. 4 gyereket nevelünk. Én most, gyerekek mellett főleg fordításból élek, régen aktívan tolmácsoltam, idegenvezettem és volt, hogy tanítottam is. Szerencsés embernek tartom magam, mert nincsenek anyagi gondjaink, imádom a munkámat, amit simán tudok csinálni gyerekek mellett is, és nagyon boldog vagyok a párommal.


Te is mesélsz? :)


34N

2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap hétkor - fél nyolckor kelek, edzek valamit (ellipszisgép, nyáron futás, esetleg valami dvd-s aerobic), utána valami könnyű reggeli, kávé. Közben állatok (kutya és macska) ellátása.

Utána meló, itthon dolgozom, írok. Úgyhogy gép bekapcs, ebédig elmélkedés, írás, tanulás, ebédidőben főzés. Tesóm sokszor ebédel nálam, úgyhogy nemcsak magamnak főzök.


Délután pihenésképp rendezkedem kicsit a lakásban, ha van elintéznivalóm a városban, akkor elintézem, bevásárolok, aztán estig még írok kicsit. Ha be kell mennem az egyetemre, akkor a délután elmegy az utazással. Este vagy elmegyünk beülni valahová tesóval, haverokkal, összejövünk valamelyikünknél, vagy nézek valami dvd-t, vagy olvasok.


Hétvégén legjobb barátnőmmel járunk össze, egymásnál töltjük a hétvégét, főzünk, csivitelünk, soppingolunk, este kikapcsolódunk.


25/N

2011. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátommal és az anyukámmal élek.Most épp "gyúr"a barátom és én is fogok fenékre mindjárt.

Közbe Korn-t hallgatok(Többek között)Éhes vagyok és azon gondolkodom több folyadékot kellene innom,mert narancsbőrös lesz a fenekem.:))

Holnap suli és koránkelés,semmi kedvem hozzá...de muszáj.

Sokat agyalok azon mi lesz a jövőben,lesz-e munkám,külön tudunk e költözni,lesz-e elég időnk egymásra ha mindketten dolgozunk.Sikerül-e az érettségi...

Semmi extra...csak a szokásos;)

2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem rég költöztem el Szegedről.Egyúttal megszűnt a munkahelyem is,mert felmondtam.Megígérték,hogy ha leteszem a teherautó jogsit,átvesznek sofőrnek és nem az utcán kell dolgoznom.Elkelt a házam,megcsináltam a jogsit,de mégsem lehettem sofőr.Gondoltam...

Vettem egy másik házat,sokkal nagyobbat,mint az előző és a hitelt is ki tudtam fizetni,ami az előző házra kellett(fel lett újítva az előző ház szépen)

Mostanában buszra készülök elkezdeni a tanfolyamot a munkaügyi központon keresztül és bízok benne,hogy ahol jelentkeztem buszosnak,oda tényleg fogok kelleni.

De ezek a munkaügyi által támogatott tanfolyamok se egyszerűek..

Mostanában vadászom az autósiskolák ajánlatait,munkaügyi központ,ilyesmi.

Meg itthon szépítgetem a házamat.A párommal vagyok rengeteget,ő is itthon van.

Az ünnepeket a Párom szüleinél töltöttük és karácsonyra kaptam magamtól egy amerikai típusú hűtőt,páromtól meg egy kis ezüst gyűrűt.Nem eljegyzési,csak úgy.Mi így vagyunk.

20/L

2011. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem mostanában sajnos nem telik sehogy, mivel szerintem beteg vagyok, én emésztési problémára gondolnék, mert gyakran fáj a fejem, mindig álmos vagyok, szédelgek...így elég nehéz csinálni valamit :) nem tudok semmire sem koncentrálni, de majd holnapután megyek dokihoz
2011. jan. 12. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Külföldön élek a párommal (magyar ô is.) Buszsofôrök vagyunk mindketten, így sok idôt tudunk együtt tölteni. Ha dolgozunk, akkor korán kelünk, késô délután hazaérünk, akkor fôzök, aztán filmezünk. Szabadnapokon is együtt vagyunk, filmezünk, lustálkodunk. Ezen szeretnénk változtatni, sportolni szeretnénk. Nyáron sokat mászkálunk. Nincs sok barátunk, de van egy macskánk. Van egy közös otthonunk, amit hitelbôl fizetünk, és két év múlva tervezzük a babát. Nullárról indultunk és közös erôfeszítéssel értünk el mindent, amire nagyon büszkék vagyunk. Elégedett vagyok az életemmel, tele vagyok tervekkel és remélem ez így is marad.

28L

2011. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok:)Remélem,semmi komoly,lehet,idegesebb vagy egy kicsit mostanában aztán azért a gyomorbaj.Egy időben nekem is volt ilyen időszakom.

Az én életem most éppen sűrű és nehéz,szombaton nyelvvizsgázok(angol,közép)és úgy érzem semmit nem tudok...Félév is van,rengeteget kell tanulni,a jegyeim pedig nem a legjobbak.Akit szeretek,csak nagyon ritkán láthatom és azt sem tudom,mikor fog tudni hazajönni-meg általában sem vagyok ilyenkor valami vidám,ez a január-február olyan holtszezon.Ilyenkor nincs egy rally,egy autós-vagy repülős buli,nem lehet biciklizni,futni;ahogy,,öregszem"egyre kevésbé szeretem a telet.S ami a legnagyobb probléma:repülés sincs ilyenkor(vitorlázórepülök)és nagyon hiányzik...:SS mivel a sok víztől a reptér fel van ázva-akárcsak tavaly-nem valószínű,hogy idén sokat tudunk repülni.Reménykedek csak,és persze várom a tavaszt,hátha minden jobb lesz:)

2011. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is várom már a tavaszt! :) elég lehangoló ez a január, február nekem is, bár én szoktam futni járni reggelente, de utálom, hogy olyan sötét van. köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!:)
2011. jan. 12. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, végzős biológus, házas. Szeretem a férjemet, a sulit és a 4 tesómat. :D Ebben minden benne van, ami jelenleg fontos nekem. :)
2011. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!