Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikibb...

Mi volt életetek legcikibb sztorija?

Figyelt kérdés
bénázások,balfaxkodások...stb.:)
2011. aug. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Engem nagymamám égetett be. Ültünk barátnőmmel az udvaron, mamámék szemben laktak. Egyszer csak látom mamám kirohan, ránk néz és elkezd hányni :S

Mai napig nem értem miért nem a WC-re ment :D

2011. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyi nagy arc lehet!
2011. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 twinky válasza:
100%
A borfeszt utan ramjott a hasmenes, es az egyik teren mar nem birtam tovabb, es egy bokor moge probaltam elbujni. Persze a yardok arra jartak. Megvartak, mig vegeztem, s ahelyett, hogy megbuntettek volna 50 kilora, bevittek az orsre, ahol a 12 ora fogva tartas felet a budin toltottem.
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elestem gördeszkával részegen
2011. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A buszon félóráig mondta nekem az ellenőr, hogy: jegyeket bérleteket. De én annyira elbambultam, hogy észre se vettem aztán a mellettem ülő ütögette meg a vállam és szólt rám :D Aztán a fél busz engem nézett:SS legszivesebben elsüllyedtem volna.
2011. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!