Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktál itt kötekedni, illetve...

Szoktál itt kötekedni, illetve veled kötekedtek itt már?

Figyelt kérdés
Miért történt?
2011. jan. 14. 13:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, kötekedtek már velem! :-( Hogy miért? Mert itt baj, ha az ember megmondja a véleményét, és főleg, ha igaza van!
2011. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Amúgy a hozzátáplálás, tápszer, gyerekülés ügyben!
2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Veled vagy te szoktál?
2011. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem szoktam kötözködni! Szívesen leírom a válaszom egy-egy adott kérdésre,ha úgy érzem hasznos lehet. Belém kötöttek már és sajnos belementem a szerencsétlen vitába,ami két ismeretlen közt létrejöhet. Nem tehetek róla a véremben van az,hogy megvédjem magam és a családom.
2011. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, és velem sem kötekedtek még. Pedig én is megmondom az igazat, de úgy hogy lássák hogy az csak az én véleményem, attól lehet másnak más. Ha kérdést teszek fel akkor sem kötekedően, és csak akkor ha tényleg kérdésem van és nem csak unatkozok.
2011. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem már szóltak be, de nem szóltam vissza, mert nem érdekel más nyomora. Ott a kis piros ikon, ha durva a komment, akkor jelzem a moderátoroknak.
2011. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én akkor szoktam kiakadni, amikor teljesen normálisan válaszolok egy kérdésre és belekötnek. Múltkor a szoptatás témában volt egy ilyen eset. Megpróbálom előkeresni a kérdést.
2011. jan. 14. 13:58
 8/12 A kérdező kommentje:
A legérdekesebb, hogy belefutottam kétszer egy hölgyeménybe két különböző kérésnél, aki mindkétszer privát emailben mocskolódott velem. Még az iwiuw-en is meg tudtam nézni, mert az emailcíméből kikövetkeztethető volt a neve.
2011. jan. 14. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Kötekedni nem szoktam, de poént nem hagyok lecsapatlanul, szerencsére általában értik.

Volt már, hogy belém kötöttek, a "kismama szektorban" ez többször előfordult. Gyaníthatóan ugyanaz az 1-2 emberke lehet. Aki azt gondolja, most jól megmondja a frankót, és neki, csakis neki lehet igaza.

Én is tűnődtem már ezen, miért pont ott vannak ilyen esetek.

Néhányszor a politikánál tapasztaltam ilyet, de a kétes hírű pálmát egyértelműen a gyereknevelés viszi.

2011. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kötekedni nem szoktam... viszont ha valaki nagyon hülye, akkor hajlamos vagyok átváltani kissé szarkasztikus stílusba, ami nem feltétlenül szép dolog.


De ilyen se sokszor esett meg, csak egyszer-kétszer. Mivel tudományos meg hasonló témakörben én tényleg figyelek, hogy csak akkor válaszoljak, ha szakmámba vág és/vagy 100% biztos vagyok benne (vagy ha nem, akkor leírom, hogy egyéni vélemény)...


ezért kissé túlzottan :) érzékeny vagyok arra, ha jön valaki, akinek láthatóan gőze nincs a témáról, de azt hiszi okos, és beleköt a feleletembe, aminek én mondjuk direkt még utána is néztem előtte, hogy jól emlékszem-e.. neki meg rémlik alami általánosból(rosszul) és lehülyéz... :)


Ilyenkor kijön belőlem a kissé irónikus és szarkasztikus énem... és rávilágítok, hogy ha igaza lenne, az milyen következményekkel járna...


tudom-tudom ez nem szép dolog.... de amúgy kedves vagyok tényleg! :)

2011. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!