Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit csináltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok, ha egy bunkó pasinak tetszetek meg, aki szeret kötekedni meg az önbecsüléseteket lenyomni készül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerelmesek lesznek belé.


24/F

2011. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy.Én lányokat kérdeztem,miért kell bunkónak lennie 1 fiúnak?Nekem pl.nem jön be,mit lehet ezekkel kezdeni,hogy lekopjanak?
2011. jún. 10. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit csinálok? Megmondom neki a véleményemet és továbbállok. Nálam nem nagyon jön be az efféle stílus.
2011. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nálam sem.. ha rám hajtani megmondanám neki h kopjon le..

14/l

2011. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már megtörtént velem. Utólag tudtam meg, hogy tetszettem neki, de akkoriban csak azt éreztem, hogy folyton "belém rúg" (persze nem szó szerint). Miután elment a sulinkból, nem láttam egy évig, és az alatt az egy éve alatt visszanyertem az önbizalmamat, meg minden. Mikor legközelebb találkoztam vele, nem féltem tőle, ő meg csak tátott szájjal bámult: "Ez te vagy? Megváltoztál..." Én meg csak nevettem egy nagyot, és otthagytam. Azóta nem piszkál, és barátnője is van.
2011. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek igaza van. Lányoktól amúgy se várj ilyen kérdésekre őszinte választ!
2011. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15.57. Miben változtál meg?Hogyan nyerted vissza az önbizalmad?Mit szólt ehhez a változáshoz,hogyan reagált?A barátnője milyen típusú lány?
2011. jún. 10. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret kötekedni, az még izgalmas, érdekes is lehet, ha viccesen, kedvesen csinálja. De ha az önbecsülésemet akarná lenyomni, elmehetne a fenébe.
2011. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:

nekemvolt kikből válogatni, az ilyeneket selejteztem első körben. nem voltam/vagyok rájuk szorulva, sztem az ilyenek keressenek olyat, akinek nem jut jobb, vagy ugyanolyan prosztó mint ők.


egyébként az én önbecsülésemet nem könnyű lenyomni :) volt, amelyik próbálta, bele is tört a bicskája, ráadásul dontam is. az ilyenek nyomulnak aztán levakarhatatlanul, tajparaszt módon kellett elküldenem, hogy észre vegye magát.


29/N

2011. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!