Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most őszintén. Mit akar az...

Most őszintén. Mit akar az ilyen? Nincs jobb dolga?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És neked nincs jobb dolgod?
2011. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez miért kultúra vagy közösség?
2011. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ebbe a kategóriába írtam. Nem tudom miért ide tették.

Az elsőnek csak annyit írnék, hogy ha megnézted, milyen rövid idő alatt és milyen értékeléseket gyűjtött össze, nem ezt írnád. Itt üzletről van szó. Sokan több száz forint kiemelési díjat is fizettek a termékekre, amit nem térítenek meg egy szélhámos miatt.

2011. jan. 21. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdvözlünk a való életben!

Nem lehet minden üzlet nyereséges... Ezt meg kell tanulni. Emellett gyanítom, hogy az eladók többsége feketézik, úgyhogy szerintem 1-1.

2011. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, te is így jártál...

Egyébként akár igen, akár nem, előbb meg kéne nézni mindent, amit csak megtudhatsz róla, aztán venni valamit. Ha valaki nem így csinálja, azt nagyon nem tudom sajnálni, saját hibája...

2011. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én vásároltam tőle, hanem ő licitált nálam. Nekem nincs veszteségem, mert nega és jóváírják. De aki kiemeléssel hirdetett annak van. Egyébként nincs feketézés, mi is épp most készítjük a múlt évi bevallást.
2011. jan. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!