Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan vagytok itt, akik úgy...

Hányan vagytok itt, akik úgy gondolják, jobb lett volna vagy jobb lenne testvér nélkül felnőni? Őszintén.

Figyelt kérdés
Ne azt nézzétek, hogy amúgy szeretitek-e vagy sem a testvéreteket (gondoljatok rá úgy mintha soha nem is létezett volna, nem ismertétek), hanem úgy egyébként. Utólag visszanézve, könnyebb lett volna, több mindent megkaptál volna a szüleidtől (anyagilag is és érzelmileg is), stb? Olyanok is írhatnak akik szerint nem lett volna jó egyáltalán.
2011. febr. 13. 22:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és kort/nemet is írjatok légyszi. :)
2011. febr. 13. 22:36
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Azzal, ha esetleg több mindent megkaptam volna, csak egy elkényeztetett ember lennék. Szerintem fontos, hogy legyen egy testvér, akivel meg kell osztozni, sok mindenre megtanít az életben. Annyira érezhető a környezetemben az egyedüli "gyerekeknél" az hogy nincs kihez alkalmazkodni, teljesen más a felfogásuk.

Szóval ha választhatnék is a testvér mellett döntenék egyértelműen!

2011. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20/L
2011. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok, van egy testvérem, akivel nagyon szeretjük egymást, de nekem inkább az szokott megfordulni a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha még többen lennénk. Arra gondolj, hogy ha a szüleitek már nem lesznek, akkor is mindig lesz valaki, akivel számíthattok egymásra. Férjtől/feleségtől el lehet válni, a kapcsolatok szétmennek, de a család az mindig család marad.
2011. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

hát én testvér nélkül nőttem fel.egyke vagyok de ez cseppet sem zavar..nekem őszintén szólva nem kéne testvér.


19/l

2011. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig úgy gondoltam, hogy nekem jobb lett volna testvér nélkül. Soha nem jöttünk ki jól, örökké verekedtünk,veszekedtünk (én lány, ő 2 évvel fiatalabb fiú). Nem játszottunk együtt sokat, mindketten a barátainkkal játszottunk inkább. Felnőttként is sokszor kellett kihúznom a "kakiból", mert mindig belement valami rosszba...szóval sokat idegeskedtem miatta egész életemben. De mostmár nem gondolom így. Családja van, és nekünk is. A gyerekeink is sokat vannak együtt, és jó, hogy ilyen családi ünnepeken van még magunkon kívül kivel megosztani a jó dolgokat is. :) (Persze még vannak a barátok, de az megint más tészta).
2011. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Huuuuuu nagyon rossz lett volna,mi 3an vagyunk es gyerek korunkban annyit jatszottunk, tok jo volt.

Meg kesobb is, meg most is. Egyedul ereznem magamat nelkuluk.

30/L

2011. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
apámat nem ismerem anyum távol él tőlem..magamat tartom el mert el lettem küldve otthonról.a mostohám kidobot....előző voltam
2011. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, lehet, h számodra off, de én egyke vagyok. mindent megkaptam a szüleimtől, épp csak az 5 évesen áhított pónilovat nem, viszont baromi unalmas gyerekkorom volt. így visszagondolva jobb lett volna, ha van testvérem. 20/l
2011. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne testvérem, akkor egy egész Ferrarit kapok, így csak egy fél van.

Ritka bugyuta egy kérdés, már megbocsáss!

2011. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!