Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálnak az osztályban?

Miért utálnak az osztályban?

Figyelt kérdés

Az osztályban csak klikkek vannak,és ez így szerintem nem túl jó :( én például sosem bántanék meg másokat,nem vagyok bunkó,és nem szólnék be másoknak,de az osztálytársaim igen. És mindig bunkók velem,szekálnak és direk szivatnak,kiszúrnak velem :// már 6 éve. azért néhány emberrel jóban vagyok,ebből a legjobb barátnőm az osztályból elmegy :// szóval ezt megint csak szívtam :// és néha hallom hogy kibeszélnek a hátam mögött :// és tényleg most azért ilyenek velem,mert én nem vagyok bunkó másokhoz,és nem hódolok be az osztály népszerűinek,mint ahogy mások? nem értem ezt az osztályt tényleg :/

12/l


2011. márc. 24. 20:59
 1/3 anonim válasza:
remélem vissza szoktál szólni... mert ha nem akkor ideje elkezdened SOHA ne hagyd magad mindig szólj vissza... hát nehogy már.. én is úgy utálom rühellem az ilyeneket az én osztályom is ilyen mondjuk én olyan mintha ott se lennék bár 2 csaj már próbálkozott de addig is tartott. Szólj vissza ha kell csapd pofán majd tanul belőle.. ha szól az anyucinak vagy ofőnek akk mond el h miért kapta..
2011. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én vissza szoktam szólni,de semmi hatás. egyszerűen nem nyugszanak le. annyira szánalmas hogy valaki ebben leli örömét -.- és ezt már 6 éve kell elviselneem
2011. márc. 24. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan lehetne elhallgattatni őket, azt nem tudom, viszont a helyedben tanulnék rendesen, még ha piszkálnak is, hogy minél színvonalasabb líceumba juss, mert ott már tanulás és viselkedés szempontjából is ki vannak válogatva a normálisabbak.
2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!