Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálnak, amikor nem is...

Miért utálnak, amikor nem is ismernek? Vagy csak azért utál mindenki mert én nem vagyok olyan tipikus "mai gyerek" hogy úgy nézzek ki, mint valami rib@nc 13 évesen?

Figyelt kérdés

Az iskolában volt egy nyomigyerek aki elnevezett mindenféle gúnynéven és volt még egy 8.-os srác is aki tetszett,erre valamiért,nem tom miért,de ők is elkezdtek mondogatni rám az osztálytársaival ilyen hülye gúnyneveket.Elősször még azt hitttem,pár nap alatt abbahagyják,de nem így lett.

Az egész évemet megkeseritették,egyszerüen rémálom volt az egész iskola,mindig a nyomomban volt valamelyik csúfolódó gyerek és nem bírtam semmit se csinálni,még a WC-be is követtek a lány osztálytársaik,csakhogy engem kicikizhessenek.

Néha már ott tartottam,hogy csak egy pici hiányzott hogy a folyosó közepén mindenki előtt elbőgjem magam.

Aztán amikor a szüleim kérdezték hogy mivolt a suliban,elmeséltem nekik hogy át akarok iratkozni egy másik iskolába,mert mindenki engem csúfol.

Erre is mi volt a válasz?? Az hogy ok nélkül senkit sem csúfolnak,ezért mindenről én tehetek,mert én nem olyan vagyok,mint a többi normális gyerek.

És mikor leordibáltam anyám fejét hogy -Igen,mert te azt akarod,hogy olyan legyek,mint a többi "normális" gyerek az iskolában,hogy 12 évesen vesztik el a szüzességüket,13 évesen úgy néznek ki mint valami sarki és 14 évesen ők a suli k*rvái??Hát gratulálok!-.-"

Erre persze megint csak én lettem lecseszve.

Aztán mikor apának is elmeséltem,ő azt mondta hogy verd meg aki téged bántani mer!! És így is tettem,legközelebb mikor az egyik srác odajött baszkurálni,jól tökönrugtam.Erre megint én lettem a hibás,mert beárult a gyerek az annyának aki hívta az én anyámat.

Utána úgy tettem,mintha meg se hallanám,amiket rám mondanak.Hát ezt nem kellett volna,mert azután csak mégjobban csinálták.

Aztán amikor beszóltak,egyszer idegességemben visszaordibáltam az egyik srácnak,erre az egész 8.-os fiúcsapat jött oda oltogatni hogy én 13 éves kis takony,mit szólok be egy 8.-osnak?!

Aztán egy idő múlva összevesztem a legjobb barátnőmmel,és akkor,bár lehet hogy csak véletlen egybeesés volt,de valamiért senki se csúfolt.Ez volt így a suli utolsó 1-2 hónapjában.

És most itt a nyáriszünet,a barátnőmmel épp sétáltunk,mikor hallottam hogy valakik ordibálnak mögöttünk hogy -Ott van,aza csaj az!!HÉÉ?NÉZZ MÁR IDE?OLYAN RUSNYA VAGY!!NEM IS VAGY LÁNY!! mondom ezek meg kinek pofáznak,erre megfordulok,és látom hogy ilyen kis Justin Biebernek öltözött buzerás,meg valami kigyúrt állat,és mögöttük meg ott tipegnek a kis 14 éves barátnőik,tiszta ilyen "Félcsöcsekintcsüng"-ös rhákban.Persze egyiket se ismertem,de láttam hogy mnd engem néznek,Mondom ezek kik?? Erre elkezdék ordibálni a gúnyneveket,amiket a suliba mondtak a 8.-osok.Erre barátnőm mondta hogy Ismered őket? Mondom Nem ismerem egyiket se. Erre mondta ohgy hát az gázmezekszerint xy-ék már mindenkinek elterjesztették,amiket kitaláltak rólad.

Szóval mostmár rendesen félek kimenni az uccára,mert még a boltban is,meg akárhol azt látom hogy ott vannak ilyen 14-16 évesek,és nekem ordibálnak ilyen beszólásokat. Meg ott átkiabálnak az ucca másik végéből hogy Megverlek,úgyhogy vigyázzál magadra!!

Szerintetek miért csinálják ezt?! Nem is ismernek,le fogadom,ha egyszer csak úgy mindenféléről beszélgetnénk,tuti rájönnének,hogy nem az vagyok,aminek mgbélyegeznek,hanem tudok jófej is lenni!

Egyáltalán mitcsináljak,már nagyon elegem van,de ha másik suliba mennék,akkor se lenne jobb helyzet,mert még mindig itt van a nyáriszünet és még mindig nekem szólogatnak be uccán,meg boltokban :O

13L


2011. jún. 30. 18:02
 1/8 anonim válasza:
100%

Sajnos sok kretén ember él, velük nem nagyon tudsz mit csinálni.

Majd, ha kicsit idősebb leszel látni fogod, hogy a felnőtt élet is ilyen, sőt...

Csak kár, hogy ezt neked gyerekként kell megtapasztalnod.

A gyerekek egymással nagyon kegyetlenek tudnak lenni.


Nem értem, hogy hagyhatják ezt a szüleid. Ha az én kislányomat piszkálnák az biztos, hogy úgy ráüvöltenék a kis g.cikre, hogy 2 hétig vért pisálnának.


Használható tanácsot nem igen tudok adni.

Neked kell rájönnöd, hogy mit változtatsz, hogy ezek a dolgok ne történjenek meg.

Ne bizonygasd magadban, hogy ősszel már hátha békén hagynak, nem fognak.

2011. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is terjednek hülyeségek, hülye s.ggek jóvoltából, de aki ismer az tudja, hogy normális vagyok.

Szerintem le leszek pontozva, mert volt már hasonló kérdés, de szerintem aki rosszindulatú pletykát terjeszt, az megérdemel egy kiadós verést, vagy hasonlót, de valami nagyon rosszat. Gyökerénél kell megoldani a problémát, ha ez megoldás lesz. Utána meggondolja, hogy miket mondjon rólad. Csak 13 éves lányként persze nem vagytok egyenlő erőviszonyban, de talán értekezhetnél apuddal, hogy fenyítse be okosan.

A "mintha nem hallanád meg"-től van egy elegánsabb forma, ne törődj vele. Azaz ne rájuk se nézz, hanem ha hozzájuk kell szólni, ne éreztesd velük, hogy haragszol rájuk. Aki normális, az észbe kap ettől. (többet most nem írok mert fagy a gépem)

2011. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja de amúgy nem mindegy, hogy mégis miért kezdtek beszólogatni és mik azok a beszólogatások, lehet hogy azért egy csöppnyi hiba benned is van.
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat(:

egyébként nekem is,a haverjaim,közelebbi ismerőseim,mind azt mondják hogy szerintük tök jófej vagyok meg kedves meg aranyos meg ilyenek,csak azok a kis nyomik terjesztenek mindenféle hülyeséget ...

utolsó: tudom,hogy bennem is van hiba,de több mint 6 000000000 ember él a földön,nem tudok mindegyiknek megfelelni :D

csak azt nem értem,hogy ahogy bennem,mindenkiben vannak hibák is,viszont valahogy csak engem tudnak kiszúrni ... pedig (és ezt komolyan nem sértésből mondom de most komolyan) azért nem vagyok egy anorexiás,viszont egyáltalán nem is vagyok kövér,mégis vannak nálam sokkal csúnyább lányok is,pl egy ismerősöm mindennap ugyanazt a ruhát hordja,pattanásos,és őt mégse piszkálja senki,énmeg mindig igyekszek tökéletes lenni,de valahogy sose sikerül :(

amúgymeg ha a barátaimnak így vagyok jó,akkor nem fogok csak a kis buzerás nemtom kik miatt megváltozni ... mert ha meg az lenne hogy előttük adnám a Hüdevaggááánny-t,akor az már nem is én lennék ...

bár azon gondolkodom,lehet ha egy másik városba költöznék,akkor ott tisztalappal kezdhetnék mindent o.O bár ebben csak az a ciki h a szüleim nem akarnak költözni xd

2011. jún. 30. 22:37
 5/8 A kérdező kommentje:

am bocsi az előző regényemért xd

amúgy ha jól tudom,a 8.-os srác azért kezdett el beszólogatni mert az a "legjobb barátnő" elmesélte egy osztálytársunknak hogy nekem az a gyerek tetszik és a kiscsaj meg folyton a 8.-osokkal lógott,és ugye elmesélte nekik és akkor elkezdtek csesztetni ... bár ez nem biztos

a másik gyerek,hát őt tényleg nem tudom

2011. jún. 30. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálták az osztálytársaim 18 éves koromig, 8 éven keresztül... (8 osztályos gimibe jártam) Egy darabig bőgtem, aztán bevettem a "leszarom tablettát" és nem foglalkoztam velük, inkább tanultam. Szóval felesleges leereszkedni a szintjükre. Később majd meg fogod látni, ha kikerülsz ebből a közösségből és egy kicsit érettebb leszel + okosabb + kinyílik a szád, rájössz, hogy úgy megeddzett ez az időszak, hogy bárkivel szemben meg fogod tudni magad védeni. Mármint nem fizikailag értem :) De bárkinek meg fogod tudni mondani a magadét :)
2011. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi,ez igaz :DD
2011. júl. 1. 18:29
 8/8 anonim válasza:

Jézusom! Hogy mondhat ilyet egy anya a lányának???!!!?!!?

Mindenkivel vannak bajok, senki sem tökéletes. Ez nem ok arra hogy halálra szekirozzanak.

Hihetetlen mekkora rohadékok léteznek a mai világban.

(Tudom elég régi kérdés, de durván felment a vérnyomásom ettől)

2022. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!