Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mai török 'szokások' Hogyan...

Mai török 'szokások' Hogyan viszonyulnak a magyar 'lazasághoz'?

Figyelt kérdés
Egy cserediákprogramban veszek rész, és egy török lány fog hozzám jönni. Nem nagyon ismerem a vallási szokásokat, hogy mennyire jellemző ott a betartása, de annyit sikerült megtudnom, hogy húst nem eszik. Félek attól, hogy rosszallóan venné pl a dohányzást, vagy az alkohol fogyasztást, mivel nálunk itt Mo-n teljesen normálisnak mondható. Segítsetek, köszi! (l18)
2011. jan. 29. 12:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Nagyon kedves, hogy mindent meg akarsz adni neki, amit csak lehet, hogy jól érezze magát, de, ha cserediák, akkor valószínűleg van fogalma róla, hogy hova jön. És különben sem fogod tudni "az egész országot" egy bizonyos képre faragni, de valószínűleg nem is igényli a lány, hiszen az ember cserediákként általában érdeklődik az adott ország iránt.

Egyébként nálam is volt egy török csaj. Ő sem evett húst. Cserébe imádott inni és mindig volt nála fű. :D Sosem lehet tudni...

2011. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Niggagirl ***** válasza:
100%
Én dolgoztam törökökkel de sem a cigi sem az ivás nem okozott nekik gondot. Mindkettőt űzték:) Én viszont magyar létemre egyiket sem:) A ramadán ami nagyobb ünnepük akkor egész nap nem esznek nem sexelnek stb. csak ha lement a nap azt hiszem. Disznó húst nem sznek de marhát és csirkét igen. Ja és rengeteg teát isznak fekete teát csak cukorral. Ennyit tudok.
2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!