Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele...

Hogyan ismerkedjek meg vele ilyen "furcsa" helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden:

Képzőművészetire járok, és sokszor rajzolunk aktot. Most egy nagyon szép aktmodell fiút kaptunk, és sokszor szemezünk stb, na de mindenki dolgozik szünetben is, azaz semmi lehetőségem beszélgetni vele. Amikor meg végzünk, gyorsan elhúz.

Szerintetek simán menjek oda hozzá szünetben, és nem ciki neki, hogy áll velem szemben egy szál semmiben, és csak úgy beszélgetünk, miközben a többiek rajzolják? Más megoldást nem látok :( Egy nagyon szép srác, csak félnék, hogy ő érezné esetleg kellemetlenül magát, még ha esetleg lehetne is bármi köztünk.

Szerintetek?


2011. jan. 29. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy te is fiú vagy? Mert ha igen, akkor csak óvatosan, nem tudhatod, hogy ő milyen irányultságú!
2011. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá szünetben, de röviden intézd el, így nem tartod fel sem őt, sem a többieket: hívd el valahová, programra, találkozóra, stb. Van-e kedve XY napon, ekkor és ekkor találkozni, beszélgetni, stb.

Esetleg adj neki egy cetlit, telefonszámmal/e-mail címmel, ilyesmi.

2011. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, de első honnan veszed ezt az ötletet?
2011. jan. 29. 23:44
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy engem nem zavarna, meg a munkát sem, de vajon ő nagyon zavarban érezné magát, ha simán csak beszélgetnék vele a szünetben 10 percet? vagy neki ez tök természetes ?
2011. jan. 29. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak abból gondoltam, hogy a neved Bence...
2011. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tényleg, ups, észre se vettem :)

attól még szép srác ám nagyon ....

2011. jan. 30. 07:45
 7/9 A kérdező kommentje:
képzeljétek, gondoltam, elújságolom, h megismerkedtem vele azóta :-) nagyon drága srác ....
2011. febr. 6. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Na végre valami pozitív esemény. Ha csakugyan. :)
2011. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó, te csak ne kételkedj :) csakugyan, bár azért hog yis mondjam, nem teljes a kép, mert a srác tök heteró mint kiderült, bnője van stb, de olyan baromi nyitott típus, akire manapság azt mondják, hogy "kíváncsi heteró", és bevallom, semmi nem volt még köztünk, és azt se tudom, lesz-e, de lelkileg nagyon összhangban vagyunk, na ezt meg mintha még fontosabbnak is tartanám. Főleg mivel én magam se vagyok az a nagyon tipukus meleg kategória, nekem is bnőm van stb, még bisexnek se mondanám magam, egy évben egyszer kelti fel az érdeklődésmeet csak egy másik fiú, de annak nagyon meg kell fognia, és hát ő megfogott :)

Tudom úgyi smegkapom a választ h de bisex vagyok, pedig akkor se vagyok ...

2011. márc. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!