Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, esetleg...

Hogyan ismerkedjek, esetleg keressek barátokat?

Figyelt kérdés
Egy 17-21 év közötti lánynak mit tanácsolnátok, hogyan ismerkedjen egy olyan külföldi városban, ahol szinte még a várost is alig ismeri? Egy ideje vagyok még csak Angliában. Eddig a lakhelyem körülötti boltokat, buszjáratokat mértem fel, hogy mi hol van, de lassan szeretnék valamilyen úton módon emberekkel is kapcsolatot kialakítani. Iskolába nem járok, épp munkát keresek, de amíg nem találok valamit, is jó lenne emberekkel kapcsolatot teremteni. Mit ajánlanátok?
2011. nov. 12. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kávézóban szólítsd le aki szimpi.amúgy van nyelvtudásod ugye?
2011. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen:) Ritka az az eset, ha nem tudom magam megértetni, vagy nem értem amit mondanak:)
2011. nov. 12. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben valami családiasabb hely, akkor ott. Mondjuk kézműves piac, templom (én nem vagyok vallásos, de ha te az vagy), állatmenhely, ahol lehet önkénteskedni, vagy mondjuk valamilyen klub a hobbiddal kapcsolatban. Ezeken a helyeken könnyebb elkezdeni beszélgetni.
2011. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak honlapok angliai magyar közösségeknek,esetleg ott.Vagy esetleg próbálj a szomszédokkal összeismerkedni.
2011. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!