Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismmertek furcsa gyilkosságokr...

Ismmertek furcsa gyilkosságokról, sorozatgyilkosságról hazai legendákat, történeteket?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy, például itt olvastam nemrég, hogy valami csajjal smárolt egy srác egy szórakozóhelyen és napokkal később elkezdett rohadni a szája, egyébként fel is akarta hívni magához a srác, de a csaj nem ment, orvoshoz ment később és kiderült hogy ez egy hullákon talált gombafajta, és a férfi két holttestet is rejtegetett a lakásán. valószínűleg urban legend, de a fene tudja. ilyenek érdekelnének.
2011. aug. 28. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan urban legend régebben, hogy a Hajógyárin bulizókat elrabolták, és kivették a szerveiket hogy eladják a feketepiacon.
2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik hazai plazáról volt egy ilyen(talán egy miskolci? nem emlékszem). Állítólag a próbafülkékbe volt beépítve egy titkos ajtó. Ezen keresztül raboltak el embereket, megölték őket és eladták a szerveiket.
2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek mekkora szánalom urbanlegendek. aki beveszi az ilyet, az meg is érdemli.


igen, voltak Magyarországon durva sorozatgyilkosságok, gyilkosságok, eltűnések. de két fent említett nem tartozik a valós dolgok közé.

2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem egy ismerősöm váltig állította, hogy ismerőse volt az, akivel ez történt. de direkt nem ezt hoztam fel. állítólag hírzárlatot rendelt el a sajtó, mert ilyen esetben kénytelenek, főleg ha kisebbségről (ázsiaiak) van szó. de érdekes módon mindenhol egy időben bukkant fel a történet.


én elképzelhetőnek tartom, hogy volt ilyen.

2011. aug. 28. 19:06
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi, szóval a rendőrség
2011. aug. 28. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért írtam oda, hogy urban legend, basszus...-.-'
2011. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A CINKOTAI RÉM!!!
2011. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez de poééén, én is pontosan ugyanazt a sztorit hallottam egyik ismerősömtől, amit leírtál, aki ezt úgy mesélte, hogy a bátyja barátnőjének egy volt ismerősével történt. =DD
2011. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt találsz párat :)

2011. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!