Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekem miért volt ennyire...

Nekem miért volt ennyire furcsa a suli?

Figyelt kérdés
Nekem olyan fura volt minden, mint mikor hazajöttem barátnőmtől, ott voltam nála egy hetet és utána utáltam Pestet. Nem volt jó semmi, mert ők falun laknak és nekem az jobb. De a suli miért volt ennyire furcsa? Pedig ott voltam tavaly is velük, aztán most nyár után nagyon más minden, pedig ugyan azok az emberek, nem értem. Volt veletek ilyen vagy ez miért volt most?
2011. szept. 1. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

aha o.O

nekem azért furcsa mert eddig az egész iskola engem csúfolt hogy milyen bűnronda vagyok,most viszont még kedvesek is velem :O

bár ennek örülök is :D

13l

2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. szept. 1. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa még. Semmire nem emlékszem és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy megint tanulnitanulni, mint tavaly stb. 1-2 hét és hozzászokunk majd... :) Aztán meg nyár elején lesz furcsa, hogy jééé nem kell suliba járni. :)
2011. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D hát igen :D
2011. szept. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!