Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van aki utálja, ha...

Más is van aki utálja, ha zokni van a lábán?

Figyelt kérdés
Én télen is csak utcára veszek fel, cipőhöz. Ez baj?
2011. febr. 1. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan utálja, én nem. Az meg, hogy te mikor veszel föl zoknit és mikor nem, rohadtul nem érint engem, úgyhogy (nekem) nem baj.
2011. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a pizsi+zokni kombót nem bírom elviselni magamon. Zokniban aludni pedig valóságos rémálom számomra, csak nagyon speciális alkalmakkor vállalom be. :) A nap többi szakában nincs vele különösebb gondom.
2011. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig hordok zoknit, mert különben lefagyna lábam, annyira fázik. Este néha lerúgom őket az ágy mellé, ha melegem van...

Persze nyáron soha sem szoktam zoknit húzni:D

2011. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cory Rose ***** válasza:
100%
Én sosem hordok szinte. Cipőhöz még oké, utcára, de itthon egyáltalán nem hordok zoknit.
2011. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Télen-nyáron ugyanolyan pamutzokni, kintre edzőcipő. És sosem volt melege a lábamnak :)


Bár alváshoz leveszem, hacsak nincs 18 foknál hidegebb.


De egyébként én imádom a zoknit :D

2011. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

télen zokniban alszom :D itthon is abban vagyok.

sajna a lábam fázik a leginkább.

2011. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem hordok itthonra, pedig nem ártana mert jéghideg a lábam.
2011. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En nem birok benne alduni, akarmilyen faradt vagyok, amig rajtam van egyszeruen csak forgolodok.Utalom. De muszaj napkozben, de kotott zoknim van, tehat ez meg ugy csak csak elviselheto, olyan mintha nem lenne rajtam, mert nincs feszulos resze.

20/L

2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van hogy néha még nyáron is abban alszok.
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de amióta nem vagyok kollégista, folyton hordom, mert mi itthon nem tudunk olyan meleget csinálni, mint ami ott volt, és fázom nélküle. Legyen már tavasz!
2011. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!