Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi sülhet ki abból, ha a nő...

Mi sülhet ki abból, ha a nő olyan, hogy utálja a kötöttséget az élet minden területén?

Figyelt kérdés
25 éves, nagyon szép és okos, egy "baj" van vele: nem akarja, hogy másokhoz kelljen alkalmazkodnia, hogy mások megmondják, mit tegyen. Ez igaz a barátokra és szerelemre egyaránt. Ha úgy tetszik neki, kikapcsolja a telefonját és nem lehet elérni sehol, eltűnik. Azt mondja, a barátok átvernek, a szerelem elmúlik, inkább magára koncentrál és csak értékes dolgokkal foglalkozik, hogy ne legyen boldogtalan az élete és ne kelljen a csalódásokból felállnia. Nem foglalkozik azzal, hogy mások mit mondanak róla, vagy ha megbántják, mindig nyugodt marad. Szerintetek mi sülhetne ki ebből köztünk? Mi van, ha egyszer én is csak "lehúzó" kötöttség leszek, kikapcsolja a telefonját és eltűnik?
2011. nov. 3. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb amit ember embernek adhat, az ha meghagyja szabadnak. Karakán csaj lehet, mert nem foglalkozik más véleményével és nyugodt akkor is, amikor más nő már rég hisztizne. Az nem baj, ha valamikor a távoli ködös jövőben kikapcsolja a telefonját és eltűnik, mert addig nagyon szép időket élhettek együtt. Nem aggódnék a helyedben.Egy különleges egyéniség ez a nő, örülj, ha veled van.
2011. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális. ha ismered már eléggé, akkor meg fogod tudni mondani, hogy egy szó nélkül hagyna ott vagy lenne annyi gerince, hogy a szemedbe mondja.
2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a 127 óra film olyanról szól, aki mindentől és mindenkitől független akart lenni. Amikor sziklamászás közben rázuhan egy szikla a karjára, nincs senkihez kapcsolat - a gondolkodási idején rádöbben : ez a szikla az ősrobbanás óta tart felé- mert ő akarta így. Szerintem nézzétek meg, nehéz film, de elgondolkodtató.

Szerinted mit jelent az "odaadó szeretet"? hm?

Aki így szeret - az szabad?

A szabadságot az ezeregy determináltságban kell megtalálni. Nem úgy, hogy azokat lehazudom.

A magányra szükség van, az elemi igénye minden embernek, mindennap egy kicsit legalább, ez kell(neked is).

De: "és csak értékes dolgokkal foglalkozik" - nincs nagyobb misztérium a másik embernél,nincs értékesebb

de hát ezt fel kell ismerni

2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne tévesszen meg! Általában pont azok szoktak ilyesmit fennen hangoztatni, akik leginkább hajlamosak mindent feladni a másikért, ha szerelmesek lesznek. Aztán a túlzott önfeladás miatt jön a csalódás, amitől aztán jönnek ezek az elméletek, de többnyire addig tartanak, amíg újra szerelmes nem lesz.
2011. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Meg mondom őszintén számomra a szabadságom a legfontosabb és, ha van valami, amit ki nem állhatok az az, ha számon kérnek rajtam vmit. Itt persze olyan dologra gondolok, amiben más nem is érintett. A mobiltelefon kikapcsolását én sajnos nem tehetem meg, mert kell a munkámhoz meg sulihoz is, de ha tehetném nem is lenne telefonom, mer utálom. Utálom, hogy ha hívnak mindenképpen fel kell vennem, mert nincs kifogás, ugyan mi lenne? Nem volt nálam vagy mi? Akkor miért hívják mobil telefonnak?

Máshoz én sem nagyon tudok alkalmazkodni, mert miért is akarnék? Amíg nem akadályozzuk egymást addig nem hiszem, hogy bármiben is kéne konszolidálódnom.

Szerintem ezzel a leányzóval nincsen semmi baj, el kell fogadni, hogy ő ilyen.

2011. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyedül fog megöregedni és meghalni.


Közösségben nem viselkedhet így, mert ezzel másoknak van terhére.

Közösségben él---->köze van az emberekhez. Ha köze van másokhoz, nem vonhatja csak úgy ki magát a dologból. Önző és megbízhatatlan viselkedés. Olyan, mintha gyerekkorában mondjuk a szüleinek olyanja van, és elmentek volna egy időre "szabadságra", őt egyedül hagyva. Hogy esett volna neki? Minél közelebb állsz valakihez, annál több felelősséggel tartozol iránta. Persze, ki lehet vonulni a közösségből, de akkor vissza se jöjjön!

2011. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

„Máshoz én sem nagyon tudok alkalmazkodni, mert miért is akarnék?”


Azért, mert többet ér mint a teljes függetlenség.

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Számomra a szabadság a legfontosabb, amiről semmi pénzért nem mondanék le. Ez úgy gondolom az én "problémám" és nem másé. Nem tudom ezzel kit zavarhatnék, nem ártok senkinek ezzel
2011. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tapasztalat: Kár rá pazarolni az rengeteg időt, éveket! Keress mást aki jobban megfelel neked, törődik veled. Meglátod jobb lesz! Amit leírtál a lányról, ahogy viselkedik, az szerintem nem normális, pont így jártam én is. Aztán a végén el is hagyott, jól megszívtam érzelmileg leginkább. Én vagyok rá az élő példa, hogy nem csak a férfiak tudnak szemetek lenni, hisz a szívemet, az egész életemet feláldoztam volna érte! Mondom, semmi normálisra nem vezet az olyan viselkedés amit írtál. Hagyd el mihamarabb mert csak gyötrődni kínlódni fogsz...
2015. máj. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!