Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a legnehezebb fizikai...

Mi az a legnehezebb fizikai munka amit egy sebész még elvégezhet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mi az ami lehetetlenné teszi sebészi karierjét?
2011. febr. 12. 22:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bemetszés.
2011. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szex,kis aktivitással :)
2011. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezek szerint, ha valaki sebész, akkor bizonyos fizikai munkákat nem fog elvégezni, nehogy odalegyen a karrierje?

Ilyenről nem is hallottam.


De megmagyarázza, miért nem csinálnak semmit otthon, miért van kertésze, bejárónője, stb. Eddig azt hittem csak azért, mert megengedheti magának.


A golf elég kemény. Ha az megy, szerintem nem lehet túl sok összefüggés. :)

2011. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A seggét talán még kitörölheti, de nem vagyok benne biztos.
2011. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A sebésznek nem szabad hogy remegjen a keze, meg amúgy is vigyáznia kell rá..

Amúgy nem tudom, de szerintem amennyit az átlag ember (magamból kiindulva, szerintem a legkeményebb fizikai munka amit végezni szoktam, az a szögek beverése a falba..) csinálni szokott, annyit a sebész is biztos csinálhat.

2011. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Hijnye, de kacifántosan fogalmazol! A mai eszközök mellett egy sebész - alkalomszerűen - max. könnyű fizikai munkát végez. Csontfűrész, csontfúró, csontszegecsek behelyezése. Inkább fordítva tedd fel a kérdést, pl.: lehet-e valaki sebész, akinek 1,5 kg-nál nehezebb súlyt nem szabad felemelnie? (Egyébként: karrierjét...)
2011. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a kondis kérdést is?
2011. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem olyasmi, aminél még nem erőlteti meg a kezét, az ujjait, ízületeket ilyesmi.

de ha orvos leszel, Te úgyis jobban tudod, mik ezek, porcok, ilyesmik.

2011. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdést :) mert ha valaki sebész miért végezne állandóan fizikai munkát? egy egy alkalomtól meg aztán kutya baja sem lesz, ha pl mondjuk meg kell emelnie egy cementes vödröt.ha jó fizikumú akkor nem fog belehalni egy kis fizikai munkába.
2011. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz baja, ha emelgetni kell a cementes vödröt, hanem attól ha pl véletlenül magára borítja azt a vödröt és kitöri a csuklóját, legyalulja az ujjait, stb..
2011. febr. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!