Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek sorsszerűségben?

Hisztek sorsszerűségben?

Figyelt kérdés
Abban, hogy a dolgok okkal történnek.
2011. febr. 13. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
nem
2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! Hogy például azért történnek bizonyos események hogy azok később összekapcsolódjanak. Nem tudom elég világos-e miről is beszélek.Olyasmire gondolok ha vele ez vagy az nem történik akkor soha nem kerülök az utjába, persze ha velem ez meg az nem történik vele soha nem állok szóba,de megtörténtek a dolgok és a sorsunk keresztezte egymást pedig egyikőnk se kereste a másikat az életünk mégis összefonódott. Nem a sors keze van a dologban? Ezen már sokat filóztam.Saját életemről beszéltem.Itt most nem akarom leirni a furcsa irreális történetet. De biztos hogy a sors akarata érvényesült
2011. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hiszek benne! Nekem pl a halál miatt jött ki ez az elméletem. Úgy 11 éves korom óta minden évre jut egy vagy olykor két temetés is, amit iszonyatosan nehezen tudtam felfogni, aztán elkezdtem gondolkodni az élet rövidségén, és rájöttem hogy bármikor utolérhet a halál engem is. Eleinte ettől meg voltam ijedve, viszont mostmár mindennap úgy lépek ki az utcára, hogy boldog vagyok és teljes értékű életet élek, akkor is ha aznap meg kell halnom! Nincs olyan nap, hogy ez ne jutna eszembe, de hiszek abban, hogy akkor megyek el, amikor a sors úgy akarja... márpedig ha a sorsom úgy akarja hogy holnap meghaljak, akkor bármit csinálok, meg is fogok.

Természetesen mindennel így vagyok az életben, bár a sorsot valahol összekötöm Istennel. Nem vagyok valami vallásos alak, de hiszek... Hiszem azt, hogy Isten irányítja a sorsomat, és ha nem is arra terel amerre én menni szeretnék, mindig megadja a választ, hogy miért is irányított oda, ahova... ha fél év múlva akkor akkor, ha 10 év múlva akkor akkor, de mindig válaszol! Abszolút de vallom, hogy minden okkal történik, csupán meg kell találni azt, hogy miért is történt, és erre sokszor nagyon nehéz választ kapni!

2011. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hiszek benne.
2012. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!