Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim és úgy mondd haverjaim, de nincsenek igazi barátaim akikre tényleg számíthatok ha igazán baj van. Voltak régebben de csak addig voltam jó ameddig segítettem utána mintha nem is léteznék. Még általánosban megismertem egy csajt, sülve főve együtt voltunk úgy érztem igazi barátok vagyunk eljártunk mindíg mindenhova ha baj volt segítettünk egymásnak. Megismert egy fiút és teljesen meg változott nem is beszélünk max 1 évben 2x. Nagyon rosszul esett. És ugyan ez volt középsuliban is. Rosszul estett pláne hogy tőlem kértek segítséget segítettek amiben tudtam és utána eltávolodtak tőlem. Én se vagyok tökéletes de jólenne ha lenne valaki. Facebook-on és iwiw-en fent vagyok de nem köt le. Ha ismerkedek kedvesen fordulok az embrekhez és próbálok segítő kész lenni de úgy érzem az én társaságomat senki sem keresi. Mit tegyek?
2011. febr. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj nekem leszek a barátod
2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járjál közösségekbe, és próbálj meg ismerkededni. Amúgy hány éves vagy? Ha gondolod írhatsz nekem! 15 f
2011. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, 20/L.
2011. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is lehetek a barátod :D
2011. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz nyugodtan. :) 17/l
2011. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!