Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?...

Miért nincsenek barátaim? Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Csak két igazi barátnőm van, az egyik az LB-m, a másikat két éve nem láttam előtte amikor találkoztunk egy hónapja, ő egy régi osztálytársam.

Van egy csomó régi osztálytársam mellette, de velük nem nagyon tartom a kapcsolatot.Szerintetek írjak nekik?

Megvan egy feljebb osztályba járó lány MSN-je , mert egyszer rám írt Facebookon, de ennyi..Írjak neki valamilyen kifogással, hogy összebarátkozzunk? Milyennel? Csak úgy simán, nem merek ráírni.

Nem járok sportolni, tavaly abbahagytam, szerintetek újra kezdjem hátha megismerek valakit??Egyedül nem merek, az LB-m meg be van totál táblázva, úgyhogy csak a netes csajjal tudnék menni.. Segítsetek!

L/14


2011. júl. 3. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz egyedül sportolni menni? Nyugodtan menj, így legalább rá leszel kényszerülve már az elején, hogy beszélgess, barátkozz a többiekkel.

De bármilyen társas foglalkozáson találkozhatsz olyan emberrel, aki a barátod lesz, pl. én énekkaron és balettórán találkoztam a barátnőimmel, meg szolfézson.

2011. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi az az LB??Szerintem próbálj meg összeismerkedni új emberekkel a sport segítségével,de mi van a mostani osztálytársaiddal?most mész középsuliba?az igazság az hogy tapasztalatból írom nagyon nehéz a régi társakkal szorosabb barátságot kialakítani ha ez eddig nem történt meg.Én is elég lazán voltam velük anno és az is csak 1 2 ember volt azóta a 2 év alatt 1szer írtunk egymásra...ők is új társaságba kerültek új barátokat találtak vagy már megvan a sajátr körük amibe én nem férek bele...az a legbiztosabb ha az ember új társaságban próbál meg újabb ismeretségeket kötni amint írtad pl a sport által vagy egyéb tevékenységek.
2011. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A sport szerintem is jó lehetőség (ha nem a legjobb arra,hogy barátokat szerezz) de próbálj meg nyitottabb és érdeklődöbb lenni az osztálytársaid iránt. Így kiderül ki méltó a barátságodra. Csak azért ne válassz magadnak valakit/akárkit barátnak mert neki tudod az msn-jét. Lehet nem ez a legjobb szempont ami alapján barátokat kell keresni.
2011. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!