Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy egyre...

Észrevettétek, hogy egyre több a "stikkes" ember a fővárosban?

Figyelt kérdés

Nem a szellemileg sérült emberekre gondolok,félreértés ne essék hanem olyanokra akik valószinüleg az élettől vannak már ki (értsd: magukban beszélnek,neurotikusak,perverzek).

Főleg a metrón vannak szinte nap mitn nap érdekes élményeim,pl öltönyös úriember a tömegben csavargatja a farkát,mellettem az ürge magával vitatkozik hangosan,idős hölgy szoknyáját felhúzva turkál a szebbik felében és sorolhatnám.

Persze ezek egy része adódhat a kúltúrálatlanságból is,de inkább már "ketyósnak" tűnnek az ilyenek


2011. febr. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fővárosban senki nem ismer senkit, sokszor annyi ember él ott, mint vidéken, így senkit se érdekel. Vidéken feltűnne...
2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mindennaposak, de amióta az eszemet tudom, így van.
2011. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én négy éve lakok Pesten, tömegközlekedek, de még nem tűnt fel. o.O
2011. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én régebben nem találkoztam ennyivel,ritkaság számba ment..vagy csak nem voltam elég szemfüles:D
2011. febr. 16. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mindig is voltak. Eddig nem fogtad ki őket...

Ez csak az enyhén ketyós réteg, nem veszélyes, sehol nem viszik be őket.

2011. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyre többet látok,de szerintem csak eddig annnyira nem figyeltem.
2011. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyre több a problémás ember. De én ezt nem csak a metrón veszem észre, hanem a környezetemben is. Egyre több az aberráció, a nyomás az embereken, nehezebb boldogulni.
2011. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs egyre több ilyen, bár amikor bezárták az OPNI-t, több száz elmebeteg került az utcára. Kérdés, azóta mi lett velük, talán kórházba kerültek máshol, de az is lehet, hogy azóta megfagytak, elütötték őket stb.
2011. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok pesti, de a mi városunkban is előfordulnak ilyenek.Van például egy olyan,aki folyton baltával járkál és magában beszél.Meg van egy nő, aki szintén magába beszél,zilált külsejű és előfordult vele, hogy tök meztelenül flangált az állomáson.Ezek szerintem tényleg zakkantak.De néha látok olyat is, akiről gyanítható, hogy részeg, azért viselkedik furán.


És lehet abban valami,hogy a mai világban egyre több ember meghülyül.Nem csoda!

2011. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!