Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt miért gondolják így a...

Ezt miért gondolják így a melegek?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, h nem kötekedni akarok csak szimplán érdekel, h miért gondolják azt a melegek, h a homoszexualitás normális dolog és nem deviáns?

Szerintem elég egyértelmű, h a természet hogyan is gondolja ezt az egészet szal, h a férfi a nővel és nem férfi a férfival.

Más az, h rossz elismerni, h nem teljesen egészséges valaki, mert biztos rossz lehet annak, aki ilyen, szal tudja, h meg fogják szólni, kinevetni és emiatt próbálja megmagyarázni magának is hogy nincs baj, nincs ebben semmi.


2011. febr. 17. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Visszakérdezek, és ha becsületesen megválaszolod, megérted, miért gondolják így a melegek. Szóval: te miért gondolod úgy, hogy normális dolog rossz helyesírással rövidítgetni a szavakat az (internetre szánt) írásaidban? (Pl. "szal", "h")
2011. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Melegnek lenni "természetellenes" dolog. Ezt én is mondom, úgy, hogy semmi bajom a melegekkel.


Viszont... autóval járunk, internetezünk, az élelmiszereinket tartósítjuk, hűtjük, a beteg embereket életben tartjuk, amíg csak lehet... az emberiség nagyon nagyon sok dolgot csinál, amit "természetellenes". Ezzel az erővel mehetnénk vissza a barlangba.

2011. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért írok így, mert gyorsabban a végére érek, nincs kedvem 100* leírni azt a szót "hogy", "szóval" stb.
2011. febr. 17. 14:30
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Jaj légy szíves gondolkodj már egy kicsit. Ha valaki homoszexuális, (és nem csak divatból) az egész életében homoszexuális volt, gyerekkorában is. Neki ez a normális, ezzel élt együtt x évet, akkor már hogy ne lenne neki normális. Az meg, hogy vannak ilyen untoleráns emberek, mint te is, az megint más kérdés. Amíg neked nem fáj, addig nem mindegy, hogy ki mit csinál?
2011. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Minden homoszexuális ember, akár nő, akár férfi, tisztában van azzal, hogy kilóg sorból. Viszont ilyennek született, nem tehet ellene semmit. Pont a kirekesztettség miatt titkolják, de attól még ők is emberek, mint bárki más. Lehetnek zsenik, baromi jó munkaerők, iszonyatosan tehetséges művészek. Pont a gyk-n olvastam, hogy sokkal kifinomultabb az ízlésük, a szépérzékük, mint a heteroszexuálisoknak. Lehet, hogy a természet így kárpótolja őket azért, mert nem lehet átlagos családjuk, nem születhet természetes úton a párjuktól gyerekük stb-stb...
2011. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam men vagyok meleg, ezért nem tudok arra válaszolni, miért gondolják így a melegek. Viszont ismerek homoszexuális embereket, abból próbálom a saját véleményemet kialakítani.


Manapság két okból vonzódik valaki a saját neméhez: mert ilyennek született, vagy mert divat. Sajnos ez utóbbi jelenség az, ami miatt az elmúlt években kialakult az a nézet, hogy a homoszexuálisok deviáns és teljesen magukból kifordult emberek (ld. melegfelvonulás).


Valójában a homoszexualitás természetes dolog olyan szempontból, hogy mindig is jelen volt az emberi társadalomban, de még az állatok közt is megtalálható. Bár nyilván ellentmond ez a természet bizonyos törvényeinek, de mindig is akadtak olyanok, akik mondjuk meddőnek születtek, vagy ilyen-olyan kisebb fogyatékossággal, amitől még élhetnek normális életet, csak bizonyos doglokban hiányt szenvednek/hátrányba kerülnek. Ettől még nem lesznek természetellenesek.


Az őrült divatok feltétel nélküli majmolása - akár az egészséges ösztönök teljes átfordításával - szerintem sokkal természetellenesebb.

2011. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mi a "normális" azt több féle képpen lehet értelmezni - ahogy azt a fenti válaszokból is le lehet szűrni. Hisz valaki rögtön neki esett a kérdezőnek, holott szerintem egyszerűen teljesen máshogy értelmezik a dolgot.


Ha azt nézzük, hogy

normális=szokásos, akkor persze, hogy nem normális melegnek lenni, de mi ebben a sértő? Mi ebben az "untoleráns"?

A sülkrumplit vanilia fagyival enni normális? -20 fokban bicajjal járni munkába normális? Süketnek/vaknak/tolószékesnek lenni normális?

Nem, miért lenne az? De én csodálkoznék ha bármelyik érintett megsértődne azon, hogy azt mondom ilyen értelemben ez nem "normális", magyarán nem átlagos, a megszokottól eltérő.


Ha azt vesszük normálisnak, hogy egy _elfogadható_ dolog, akkor pedig normális melegnek lenni, ugyanúgy ahogy süketnek, vaknak is normális lenni... és igen vaniliafagyival enni a sültkrumplit is normális, ha egyszer finom. :)

2011. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó, de most az autóval azért járnak meg a többi, mert kényelmesebb.

Ha akarna járhatna gyalog is, szal neki van választási lehetősége,de nekik nincs.

A másik meg, h a meddő nő se egészséges meg a fogyatékos se hiszen nem képes valamire.

A természet meg nem hiszem, h ezzel kárpótolta volna őket,illetve az se értem, h most azért mert az állatvilágban jelen van akkor ez normális.

Ha már evolúció, akkor lehet valaminek az előjelei.

Hiszen nem rögtön megy végbe egy bizonyos változás egy fajon belül.

Szal lehet most még nem normálisnak tűnik,de idővel majd kialakul ez a dolog.

Biosz tanárom mondta, h pár száz év és elvileg az embernek nem lesznek körmei meg szőr se a testén.

Szal valami ilyesmire gondolok.

2011. febr. 17. 15:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az állatvilágban szinte mindenhol megjelenik a homoszexualitás. A "természetben" ez elfogadott dolog, és egyik állatnak sem jut eszébe, hogy a másik abnormális, mert kielégíti a vele született szükségleteit.

Tehát a homoszexualitás tulajdonképpen egy természetes dolog, csak az emberi elme az, ami mindent osztályozni akar jó és rossz kategóriába - a homoszexualitást pedig utóbbiba sorolja. Pedig láthatod, alapvető dolog, hogy megjelenik néhány meleg példány mindenhol - éppígy az emberi társadalomban is.

2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mondtam, h ezt a természetes baromságot hagyjuk, mert ez csak rizsa.

Jó hogy nem jut eszébe, mivel az állatokat nem igazán érdekli a kaján meg a kölykein kívül semmi, nekik nincs jó vagy rossz igazából.

Az meg, h megjelenik az csak egy dolog, sok minden megjelenik az állatvilágban, akkor most az is természetes, h a gyerekemet megölöm, ha nem egészséges?

Vagy a depressziós ember normális, mert a kutya is lehet depressziós és a másik kutya nem szólja le ezért?

Ezért nem tudom megérteni, mert olyan érvekkel jöttök, h enyhén szólva....

Meg végül is az evolúciós elméletem se helyt álló hiszen akkor az állatoknál nem jelent volna meg.

Miért ne lehetne ez egy lelki zavar vagy genetikai?

2011. febr. 17. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!