Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már veletek is olyan,...

Volt már veletek is olyan, hogy rosszkor hívtátok a barátnőtöket? ( barátságnál, mielőtt valaki azt hiszi, hogy a párkapcsolatra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a rossz alatt? Nem ért rá? Aha, volt.
2011. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor hivtam mikor szexelt a barátjával. Szóval jah:D
2011. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne... :-D
2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, hogy nem ér rá. De ilyenkor mindig mérges, hogy rosszkor hívtam :(
2011. jún. 24. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hehh, én szinte soha nem hívom fel őket. Néha kiakadnak, hogy mindig ők keresnek, aki nem olyan igazi barátnő volt, az le is morzsolódott emiatt, de nem bánom.

Így akkor hívnak, amikor akarnak, mindenkinek sokkal kötöttebb az időbeosztása, mint az enyém, így a legpraktikusabb.

2011. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem örülsz,mikor sütöl-főzöl,nyakig olajos,lisztes,és csörög a telefon.Közben leég a süti.Vagy vezetel és kanyarodsz.Nagy csomagokkal leszállsz a buszról,és már harmadjára kérdezi-holvagy?
2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem ér rá, úgysem veszi fel. normális ember szex előtt kikapcsolja, vagy lehalkítja. de ha ezek kimaradtak, akkor sem veszi fel. nekem is volt már olyan, h csörgött, miközben huncutkodtunk, de röhögtünk egyet és lexartuk :D


nekem az a legkellemetlenebb, ha felébresztek valakit a hívásommal. amikor call centeres melóm volt, olyan szarul éreztem magam, mikor valaki kómás hangon beleszólt a telefonba... persze ki is lehet kapcsolni :)

2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!