Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van homoszexuális fiú ismerősö...

Van homoszexuális fiú ismerősöd aki a párkapcsolatban a "fiú"?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a melegeknél is van "fiú" és "lány", a fiú inkább hasolnlít egy heterora, a lány amolyan "igazi meleg". Van "fiú" ismerősöd? Ha igen, miben nyilvánul meg? Miben más?

(Senki ne sértődjön meg a kérdésem miatt, nincs bajom a melegekkel, csak kíváncsi vagyok, nincs ilyen közvetlen ismerősöm.)

Homoszexuálisok válaszát is szívesen várom, DE degradáltak, értelmileg nem komplettek valamint melegellenesek kíméljenek!

Köszike!


2011. febr. 22. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nagyon kedves barátom, aki meleg. Értem, hogy érted ezt a fiú-lány dolgot. Náluk egy passzív vagy aktív. (a passzív van "lányszerepben"). Az ismerősömről őszintén szólva nem tudom, melyik lehet, ennyire részletekbe menően nem beszéltünk a dologról.

Sok meleg párnál cserélik a szerepeket. :)

2011. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

van meleg ismerősöm,senki meg nem mondaná,hogy meleg,de a párjáról se

két jóképű pasi,mindketten férfiasan öltözködnek


és nincs fiú-lány náluk,felváltva vannak aktiv-passziv szerepben

2011. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nincsenek meleg ismerőseim...
2011. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem vannak ilyen ismerőseim, egy pár, a világért sem kérdezném meg ki melyik, de ahogy viselkednek szerintem mindkettő lány.. o.O Amikor meg veszekednek, mint két fürdős k.urva. :D
2011. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

A fiú szerepet játszóban is van lányos beütés. Ahogy gesztikulálnak, ahogy beszélnek,látható, érezhető,

hogy homosexuális.

2011. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van meleg ismerősöm,ő a pár "fiú" tagja.Totál normális,ha nem tudnám róla,hogy meleg,nem is feltételezném,pedig sokat beszélgettem vele.Nagyon rendes ember.A párjáról viszont azonnal lehet tudni,hogy magasabb hőfokon ég,úgy is beszél,de egyébként ő is rendes,normális.
2011. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik kozeli rokonom meleg es tobb, mint 10 eve el a parjaval. Egyik sem noies, ugy neznek ki, mint ket teljesen atlagos ferfi es nem tudnad megmondani roluk, hogy melegek. Nem tudom, hogy minden meleg kapcsolatban vannak-e ennyire elhatarolt noi es ferfi szerepek. Pl. a rokonom parja egy nagyon vekony, torekenyebb alkat, viszont 2 fejjel magasabb a rokonomnal. Szoval nem tudom, hogy van-e naluk ilyen felosztas, de nem is erdekel, mert rajuk tartozik.
2011. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, aki akar, nyugodtan írjon, szívesen olvasom :)
2011. febr. 22. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

huu ez durva :D

na, hát én egyszer elég becsiccsent állapotban megkérdeztem az aznap este megismert pár egyik tagját, h nálatok ki a lány? :D első körben kijavított, aztán mondta, h ő az aktív a másik gyerek meg a passzív. tény,h a passzív srác jobban manifesztálta a búzaságát, az aktív konszolidáltabb volt.

2011. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, és csak egy-két vonása van, amit az átlagember nem definiálna férfiasként, de amúgy, ha valaki felszínesen ismeri, nem mondaná meg róla, hogy meleg.
2011. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!