Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van annyi homoszexuális...

Miért van annyi homoszexuális és leszbikus művész?

Figyelt kérdés
Most nem csak a képzőművészetre gondolok, hanem ottvan például a zeneművészet vagy a divat, az is valamennyire a művészetbe tartozik.
2011. júl. 5. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Állítólag van kapcsolat egyes kreativitásért illetve homoszexuális hajlamért felelős gének közt. Minden bizonnyal ez a válasz. Együtt nagyobb eséllyel fordul elő ez a két hajlam mint külön.
2011. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanazt hallottam, mint az elso. Nagyobb ra a hajlamuk, jobbak ezeken a teruleteken.
2011. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%
Hát nekem van egy homokos ismerősöm és nem egy nagy művész inkább egy semmirekellő szerencsétlen (buta és gyenge)
2011. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez tényleg nagyon érdekes kérdés. Nekem van egy ismerősöm, aki szintén művész (fest) és nem homo. Mondta ő is, hogy hallott erről, főleg a divatiparban (ruhatervezők, sminkesek, stb.) Majd hozzátette, hogy a homók is emberek, nem szabad őket bántani. És, hogy nem minden homo öltözködik feltűnően. Az ő fiúbarátja pl. rendes ruhákban járkál. Nem vesz fel női nyakláncot, fülbevalót, stb., de nem azért, hogy elkerülje az atrocitást, hanem, mert ő így gondolja, ilyen a stílusa.


Hozzáteszem, hogy a hetero nők, akik kivágott ruhákat viselnek, imádnak feltűnősködni. Ne is csodálkozzanak azon, hogy miért bámulják meg őket a pasik.

2011. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet más a világszemléletük, nyitottak minden újra, lehet ők inkább biszexuálisok.

De az agyhoz is köze lehet, hiszen sok meleg férfinak nőies agya van, amitől a szépérzékét kapja, de férfias rész pedig a megvalósításban játszik fontos szerepet.

2011. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az agyban hasonló rész felel a művészetért, mint a szexualitásért, van kapcsolódás, homoszexuális embereknek erősebben működik a művészi rész is. Biológiai pszichológia tudományágba tartozik a kérdés.
2012. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek egy meleg sem,aki kifejezetten művész lélek lenne.

Foglalkozást tekintve,pénzügyi tanácsadót,gyógyszerészt,közgazdászt,buszsofőrt,rendőrt ismerek.

Max talán jobban nyitottak a művészetek iránt,de ez sem feltétlen igaz.Nekem van heteró öcsém,aki imád rajzolni.Én meleg vagyok,de nem igazán kedvelem a kézműves dolgokat,mint megfigyelő maximum,de,mint cselekvő nem annyira.

2013. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!