Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HOgy tud így iskolába jönni?...

HOgy tud így iskolába jönni? Fúúj. Bővebben lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon kedves, szeretem őt (barátként persze). Nem túl gazdagok, elváltak a szülei, de az anyja új pasija nagyon jól keres. Ezért is idegesít engem, hogy sokszor úgy jön el iskolába, hogy a haja tiszta zsír, és a korpákat 3 méterre tőle is ki lehet szúrni. De nem kicsit, ne úgy képzeljétek el, hogy épphogy, hanem nagyon. Mintha egy kiló zsírral leöntötték volna, szerintem ha hozzáérnék, ragadna a kezem. Jó, nekem is van hogy nincs idő kimosni este a hajam, és egy kicsit zsíros, de annyira sosem... Ráadásul pici papírdarab nagyságú korpák vannak rajta. Aztán másnapra kimossa, és eljön olyan hajjal, minta megrázta volna az áram. Nem is tudom hogy mondjam el. Mintha fel lenne teljesen tupírozva, itt feláll, ott felálll, szerintem nem is fésülködik. Remélem tudjátok, mire gondolok. Titeket ez zavarna? HOgy tud így iskolába jönni?
2011. febr. 22. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

arra nem gondoltál még hogy beteg?


volt egy osztálytársam,ezzel szenvedett,egyik bőrgyógyásztól a másikig mászkált állandóan,valami allergiától lett ez neki,majd 1 év alatt tudták csak kezelni,addig szegény igy jrt mindenhova

2011. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha Ő a legjobb barátnőd, akkor ezt kedvesen ésfinoman megbeszélhetnéd vele négyszemközt, esetleg adhatnál neki hajápolási tanácsokat, de nem itt kéne kibeszélned... Én nagyon nem szeretném, ha az állítólagos barátnőm idegeneknek mesélne a rossz külsőmről és még fújjolna is.
2011. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Az igényesség nem pénz kérdése,hülyeséget írtál.12 éves vagy,ugye?

Amúgy meg nem zavarna,csak elkerülném jó pár méterre.

2011. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
valamennyire biztos zavarna, de nem ennyire
2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet igénytelenség jele is, vagy betegség,bár akinek korpás a haja,az általában többször mossa!

Szerintem csak lusta és igénytelen!

Beszélj vele valahogy,finoman közöld vele a helyzetet!

2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a helyedben inkább sajnálnám ugyanis lehet az is sőt valószínű h fejbőrprobémája van.Akkor ilyen vkinek a haja.Elég baj lehet ez neki de az is lehet h csak nem törődik a hajával bár az előbbi tán valószínűbb én a helyedben megpróbálnék finoman beszéni vele erről a dologról.
2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
és mi van ha megrázta az áram,te meg bántod?
2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Én a legjobb barátnőmről nem nyilatkoznék így, még ha valamennyire igaz is amit leírtál /szerintem azért a "korpákat 3 méterre tőle is ki lehet szúrni" enyhe túlzás.


Ha tényleg a legjobb barátnőd, kérdezd meg Tőle, miért hanyagolta így el magát? Lehet valami lelki dolog is a háttérben.

2011. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen betegség,de ha magamból indulok ki,akkor a minimum az lenne, hogy a körülményekhez képest naponta mosnám a hajam!

De ez Én vagyok!

2011. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ő a legjobb barátnőd akkor ne itt fikázd hanem segíts neki, esetleg mondd el neki azt kedvesebben mint amit itt leírtál.
2011. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!