Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HOgy tud így iskolába jönni?...

HOgy tud így iskolába jönni? Fúúj. Bővebben lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon kedves, szeretem őt (barátként persze). Nem túl gazdagok, elváltak a szülei, de az anyja új pasija nagyon jól keres. Ezért is idegesít engem, hogy sokszor úgy jön el iskolába, hogy a haja tiszta zsír, és a korpákat 3 méterre tőle is ki lehet szúrni. De nem kicsit, ne úgy képzeljétek el, hogy épphogy, hanem nagyon. Mintha egy kiló zsírral leöntötték volna, szerintem ha hozzáérnék, ragadna a kezem. Jó, nekem is van hogy nincs idő kimosni este a hajam, és egy kicsit zsíros, de annyira sosem... Ráadásul pici papírdarab nagyságú korpák vannak rajta. Aztán másnapra kimossa, és eljön olyan hajjal, minta megrázta volna az áram. Nem is tudom hogy mondjam el. Mintha fel lenne teljesen tupírozva, itt feláll, ott felálll, szerintem nem is fésülködik. Remélem tudjátok, mire gondolok. Titeket ez zavarna? HOgy tud így iskolába jönni?
2011. febr. 22. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem beteg. Már beszéltem vele erről, adtam neki hajápolási tanácsokat, vagy 100-szor megkérdeztem tőle, hogy biztos nem-e allergia, vagy ilyesmi, de nem. Nem is fésülködik, ezt nekem így mondta. És hiába, mert tényleg nagyon kedves, segítőkész, és még sorolhatnám, de ahogy ránézek a hajára... Egyszerűen azt mondta, hogy nincs kedve a hajával törődni.
2011. febr. 22. 19:02
 12/17 A kérdező kommentje:
Nincs lelki problémája sem.
2011. febr. 22. 19:06
 13/17 anonim ***** válasza:

Keress neki egy pasit :)

De most komolyan. Kell neki valaki, aki miatt törődne a külsejével.

2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
akkor szimplán csak igénytelen,ez meg nem a te problémád,ne nézz oda
2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a legjobb barátnőd lenne, nem írnál róla ilyen stílusban, hanem megpróbálnál rajta segíteni. Bárhogy is nézne ki a legjobb barátnőm, sosem tudnék róla ilyen stílusban nyilatkozni, és nagyon örülök hogy nekem sokkal különb barátság jutott.
2011. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
"Fúúj",mutasd meg neki miket írtál,hogy te is észre vegyél valamit magadon!
2011. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Egyetértek pár elöttem szólóval...én is ismerek oylan lányt akinek fejbőrproblémái vannak. Neki például valami bőrekcémája van és az látszik korpának, pedig az nem is az...

A tupírozott haj...na igen, nekem is olyan a hajam mikor megmosom mint akit megrázott a 220...két év is eltelik mire hajhab és egy csöpnyi zselé segítségével sikerül lekényszerítenem...de ajánlom még a hajvasalót is, esetleg segíthet

2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!