Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Ő az osztály társam. Néha dumálunk néha nem. Amikor abba az iskolába kerültem még tetszettem neki (kb.2éve) Akkor még el is akart hozzám jönni. De most nem tudom mi van. Hogy hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele, utalsz rá a te stílusodban, hogy bejön neked (testbeszéd)...Vagy a barátoktól kérsz segítséget.
2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze ha csak egy éjszakát szeretnél, van sok jó módszer!
2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy varázs szó : Össze szeretnék veled jönni,(most jön a titok) elkezdesz tapsolni a lapockáiddal az európai himnusz ritmusára és azt mondod hogy: SAAAAJTOSSPOGÁÁÁÁÁCSSAAA! Ettöl beléd szeret.
2010. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

xD

Vagy oda méssz hozzá, meglököd kicsit, aztán valamennyire lekezelően a szemébe nézel és megjegyzed hangosan, indulatosan, hogy nem hiszed el, hogy őt tényleg csak a guminők érdeklik! Aztán sóhatjva, kicsit elkeserdve engedd el magad és ordíts fel sírosan, hogy fázom te hülye, nem érted?!!!

2010. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elpanaszolhatod, hogy nem vagy megelégedve a melleiddel és a fenekeddel! Ki is kérheted a véleményét...Ha csak néz téged és semmit nem reagál, akkor öleld át és szorítsd, mondd meg neki, hogy nagyon örülsz, hogy ő itt van! Aztán szólj rá, hogy melegíts fel te hülye és csókold meg!
2010. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"osztály társam" - ezen akkorát röhögtem.

Szóval hívd el az OSZTÁLYTÁRSADAT sétálni és ha ad vmilyen jelet, vagy érzed, hogy tetszel neki akkor mondd el neki (az OSZTÁLYTÁRSADNAK), hogy tetszik

2010. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

Am nem érdemes osztálytárssal kezdeni :S

tapasztalatból mondom...

2010. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy korrrepetáljon him és nöstény testmag-fúzióbol
2010. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

kösz az utcsó kérdést!

Csak az a gond h ő a legrosszabb tanuló.:S

2010. dec. 5. 10:32
 10/11 A kérdező kommentje:

és az egyetlen hely ahol kettesben vagyunk az a net.

de nem tudom mit írjak neki:S

szerintetek?

2010. dec. 5. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!