Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkatársam eszméletlen...

Munkatársam eszméletlen testszagú, hogyan közöljem ezt vele?

Figyelt kérdés

Olyan munkakörben dolgozunk, ahol a higiénia az ALAP! De én egy ilyen dekoratív nőről nem is gondoltam elsőre, hogy ennyire testszaga van! Nem igaz, hogy nem érzi!!!

Veletek volt már hasonló? Ha igen, hogyan tudattátok a kolegátokkal?

Normális válaszokat kérnék. Köszönöm


2011. márc. 1. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férre hívnám,és közölném vele.Vagy lehet,hogy gyerekes,de egy névtelen levélt írnék neki,amiben inteligensen közölném vele a dolgot! :)
2011. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*levelet,bocs.
2011. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Kerek perec mondd meg neki, hogy a szappan és a víz csodákra képes! Vagy látványosan kerüljétek őt, ha nem meri senki megmondani neki. Előbb-utóbb leesik nála a tantusz.
2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

mi mindig veszünk egymásnak szülinapi,névnapi ajándékot párezres értékben (fejenkénrt 200ft)


vegyetek neki illatszercsomagot

2011. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Beszélgessetek vele a szappanokról, tusfürdőkről, hogy ki milyent használ, ki hányszor használja, milyen izzadásgátlót, stb... Ha nem veszi a lapot, akkor akármilyen kellemetlen, mondani kell neki, hogy ha nem nagy gond, akkor fürödjön meg gyakrabban.
2011. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a problémád... Nekem is volt egy ilyen kollégám. Nem lehetett megmaradni mellette. Finoman szóltam neki, hogy kellemetlen a szaga. Ő azt felelte, hogy tudja, de valamilyen mittomén' milyen hormonális betegsége van,ami miatt sokkal izzadékonyabb, és bár használ deo-t, nem sokat segít rajta. Lehet, hogy a te kolléganőddel is ez a helyzet, de minden esetre finoman hívd fel a figyelmét a problémára.
2011. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kerülni nem kell,mert lehet nem is tud rola vagy nem érzi.Sajnso tapasztalat h van aki nem érzi és attol még nem igénytelen.Nekekm volt olyan osztálytársam aki szájszagú volt és nem érezte,aztán kiderült hogy a gyomra rosszul zárodik és kapott rá gogyszert.De gimiben volt olyanis akinek honalj szaga volt és ő sem érezte és szegényt cikizték rendesen de nem kapcsolt.Nem lehet tudni h nem e egészségügyi oka van.Eza levél dolog nem rossz,persze valaki más irja meg h ne tudja h ki volt ha simeri az irásokat,egy jo hangvételü levelet ha irsz neki és becsempészed a cuccához vagy otthonra elküldöd talán jo 5 let,szerintem ha normlis hangnemben megirod h ez van vele talán nem fog megsérödni és még örül is hogy megmondtad neki,föleg ha ő nem veszi észre magán.Van persze olyan aki tényleg igényteéen vagy nincs pénze márkás deora és csak gagyit használ és reggel jo illatu de nap végére nem elég.Mindnképp valahogy közöld vele.
2011. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy érzi, csak nem tud vele mit csinálni, azt hiszi ő ilyen. Lehet eszébe sem jut, hogy orvoshoz kéne menni, lehet van valami baja. nem mindenki igénytelen, akinek testszaga van. Lehet, hogy reggel is lezuhanyzik, de mire beér már izzadt is lesz. Márpedig, ha nagyon izzad, akkor hiába dezedorozik, még büdösebb lesz, ha keveredik a két szag.
2011. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
pontosan, ahogy valaki írta: nem lehet mellette megmaradni! és annyit beszél, hogy ez őrület, mi meg már közben fuldoklunk! áhh
2011. márc. 1. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a levél nem jó ötlet, vállaljátok fel amit gondoltok, úgy tisztességes. Esetleg egy valaki megmondja a csoport nevében, az szerintem korrekt lenne. Nem kéne megbántani, hisz ahogy előttem írták, lehet, hogy egészségügyi problémája van vagy nem érzi a saját szagát, nem feltétlenül igénytelen!


Amúgy meg, ha valaki nagyon izzadós, tudom ajánlani a Solutio Antisudoricát (gyógyszertárban lehet kapni kb. 400 forintért), a bátyámnak bevált, pedig ő extrém izzadós. Mondjuk neki nem büdös testszaga van, hanem ha nem kenegeti magát ezzel az izzadásgátlóval, akkor folyik róla a víz megállás nélkül :S

2011. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!